bugün

ağızlarını açmazlar ve akpli olduklarını inkar ederler. akp ilk seçildiğinde 7-8 yıl " ben akp ye oy verdim " diyememişlerdi hatırlayın. biz o zamanlar " peki kimler oy verdi arkadaş " demez miydik. şimdi de aynı durum olur.
seçim iptal edilir mi diye bekleyeceklerdir. siz bakmayın bunların 20 senedir sandık kutsaldır halkın iradesi şöyledir böyledir diye kolpa sıktıklarına. bunu sadece seçimi kazandıkları zaman söylerler. 2015 genel seçimlerinde ve 2019 ibb seçimlerinde akp kazanamayınca seçimleri tekrar ettirirken hepsi yumurcak gibi gözleri boncuk boncuk kenarda oturuyorlardı öyle.

kılıçdarın kazanabileceğine hiç inanmıyorum ama hadi diyelim kazandı. dediğim gibi bunlar seçim tekrar edilsin diye bekleyip 1-2 hafta gene ağır akp li modunda takılacaklar. eğer sonuçlar geçerli olur da iktidar değişirse burada yıllardır kafa s.ken ak mücahitleri bir anda yıllardır muhalif olan bizleri "akp li olmakla" suçlarken göreceksiniz. fetoda aynısını yaptılar yıllarca biz sövüyoruz diye bize çemkirdiler yıllarca o iblisi emiklediler sonra kendileri hariç herkesi fetocu olmakla suçladılar. çözüm sürecinde aynısını yaptılar pkk lı teröristlerin ayağına hakim savcı gönderilirken biz karşı çıkıyoruz diye "öeee analar ağlasın mı istiyonuz" diye bize çemkiriyorlardı. bugünde bizi pkk cı olmakla suçluyorlar. bunlar öyle yüzsüzler işte.
Kılışdar Ameriga dan aldığı parayı halka dağıtacak. Ülke dış güçlere teslim edilecek. Din Ahlak namus elden gidecek. Kimse maaşını alamayacak hale gelecek gibi aslı astarı olmayan, yıllardır akp iktidarın halkın zihnine kazıdığı saçma sapan argümanlardır..