bugün

kesinlikle gerçekleşme ihtimali bulunmayan ama talip olabilme cüreti ile bile birçok allah dostu ve şehidin kemiklerini sızlattığı kesin teşebbüstür.

bir yahudi olan ibn-i sebe tarafından müslümanları bölmek amacıyla kurulmuş sapık şia fırkasının anadoludaki gudubet uzantısından başka bir şey olmayan alevilerin bırak üç kıtada at oynatmış islamın bayraktarı türk milletini yönetmesini, içlerinde barındırdıklarına şükürden başka bir seçeneği olmamalıdır.

takdir-i ilahi bize öyle günler ve gelişmeler gösteriyor ki şu zamanlarda şaşıp kalmaktan başka yapacak şey kalmıyor vesselam.
Başlığı açanın aşı zamanının geldiğine delalet etmektedir.
islam gibi kucaklayıcı bir dini birbirine sapık diyecek kadar ayaklara düşüren zihniyet, kutsal kitabı yerine hadislere iman etmenin nasıl felaketlere yol açabileceğinin de kanıtıdır...
21. yüzyıl'da f-16'ya kılıçla karşılık veren zihiniyeti en iyi anlatan durum.
başlığın osmanlı türkçesiyle yazılmasından, başlığı açan yazarın entry yazmak yerine, entry sıçtığını tahmin etmeliydim. bu entry'i yazan gerçek bir müslüman olabilir mi? islam'da ayrımcılık var mıdır? islam'da bir liderin arkasından gidip, '' onun her dediği doğrudur. '' demek var mıdır? türkiye cumhuriyeti'nde şuanda hala osmanlı'yı öven zihniyete sahip insanlar (son dönemleri dahil), vahdettin'in bir ingiliz gemisine binip kaçtığını ne çabuk unuttular? bu devirde osmanlıyı öven islam'ı ayrımcılık yapan bir dinmiş gibi gösterenlerin, müslüman olduğuna inanmayarak, türkiye'nin içine sızmış ajanlar olduğıunu düşünmekteyim.
Ben o yazarın değindiği "Allah Dostları"nı 1993'ün 2 temmuzunda, o yaz sıcağında Sivas'ta gördüm.
Maraş'ta...
Çorum'da...
Malatya'da...

"allah için savaşa", "din elden gidiyor", "Şeriat isteriz" sloganları eşliğinde komşularını katlettirdiler ajite ettikleri insanlara...

ana rahmindeki ceninlere kıydırdılar...

Yüzyıllar öncesinden bu günün başbakanının hala gurur duyduğu ebu suud'un torunlarıydı bu kitleleri yakan ateş... Ta o dönemde serpilmiş nifak tohumlarıydı...

Yazık...
hoşgörü dini olan islamın hoşgörülü bir mensubunun başlığı. ayrıca hadislere iman etme olayınıza da bittim, demek oluyor ki güneşin dünyanın etrafında döndüğüne ayşe'nin 9 yaşında evlendiğine de inanıyorsunuz ki hadisler onu söylüyor (özel mesajla ilgili hadisleri verebilirim). ha bir de ayşe'nin senin efendi tanrın şeyinin keyfine iş yapıyor hadisini de unutmamak lazım. müslüman olmamama rağmen o hadislerin kur'an'dan daha uydurma olup emevi çıkarlarına hizmet ettiğini ben bile biliyorum.
allah dostu kelimesi ile ergenekon tarafindan gaza getirilmis cahil anadolu muslumani ayni sey sananlarin yonetiminde hakki olan kilicdarin talebidir.
bir alevinin türkiyeyi yönetmesini istemek bir müslümanın -bakın sünni bile demiyorum- yapması gereken en son şey olmalı...
''kör için camda elmasta birdir, seni cam olarak gören kör zaten bir hiçtir'' demiş uzaklardan bir evliya...

ha hiç ha piç, ikisininde sözü aynı değerdedir...dedirten başlık...

(bkz: ne yapsamda milleti anneme küfretirsem kompleksi)