bugün

öyle yok yürüycem yok bilmem ne yapacam demesi kolay.

ak partimizin yaptığı 8 şeritli yollarda herkes yürür.

bence köy yollarından felan gitsin. bizlerin duble yolunu kullanmasın.
(bkz: donuzun faydaları)

Allaha şükür öyle mutluyum ki böyle salakça bir başlıktaki hiç bir entryi görmüyorum. Birileri kendi kendine eğleniyor belli ki.

Her neyse donuzu kullanalım kullandırtalım. Tavsiye edelim, sevdirelim.

Gerekli tanım: yol medeniyettir, medeni olmayanlar tarafından yapılan ise düzlüktür.
yolları emine hanım bileziklerini bozdurup mu yaptırdı ?
o yollara sıçarım bile sıçar. senin benim vergilerimizle yapılıyor. kimse babasının hayrına, kendi cebinden yapmıyor. ah ulan ah şu memleket öyle acayip bir yer ki. tarih boyunca bütün bireysel hak ve özgürlükler aydın devlet adamlarının isteğiyle getirildi. vatandaş bir gün bile kafasını kaldırıp benim şu hakkım var, diğer ülkelerde şu özgürlükler var bizde niye yok demedi.
(bkz: senin gibiler de bu ülkede yaşamasın)
bence cehape, akepe+mehape nin ayrı yolları olmuş yani şimdi bir akepe+mehape yahut cehapeli ile benim yürüdüğüm yol bir mı olacak???
selam ben uzaylı....
Akp yolları kendi cebinden mi yaptı ? Millete ait olan yollardan bal gibide yürür. Kk her vatandaş gibi demokratik olan hakkını kullanarak protesto yapıyor. Seçmenlerini provakosyana gelmemeleri şekilde uyararak kendi davasında ilerliyor ama doğru ama yanlış.

Not: oyumu her zaman akp ye vermiş biriyim.
(bkz: siktir pezevenk)
o zaman itler de Ata'nin kurduğu bu ülke de yaşamasın demem nasıl bir mallıksa,senin bu cümleyi kurman öyle bir itlik.
oğlum siz gerçekten ya su katılmamış salaksınız ya da var bir başka anomali... he canım zaten erdoğan da bilezik bozdurup yol yaptırıyor değil mi ? bre cücük kafalı beynin olsa düşünürsün okur araştırırsın, tem otoyolunun projesi ecevit zamanında, inşaası da özal zamanında tamamlanmıştır. varsa yoksa yol yaptı bilmem ne... ulan atatürk özgür bir ülke kurdu ona minnet duymadınız da litresi 5 liradan dünyanın en pahalı benziniyle hareket eden, üçte ikisi vergi olan otomobillerin yürüdüğü asfalta mı minnet duyuyorsunuz.
Bu nasıl Bi polyannacılık lan!?!
siz de atatürk'ün kurduğu ülkede yaşamayın o zaman. defolun gidin. ayrıca o yol kılıçdaroğlu'nun vergisiyle yapıldı, akpartililer vergi kaçırırken!
her tarafınız rezalet, her tarafınız garabet ;

1-k.k. sol tarafda biriken gazı tahliye etmek için gene
akabenin oyunuyla bu işleri yapıyor. baksana kendi
tabanı bile kendini iplmeyen bahçeli bile çıkmış atar
yapıyor.

2-akp o yolları kendi kesesinden mi ? yoksa o yolları
yancısına 10 liralik işi 100 liraya ihale edip senin
sırtından mı yaptı ?
Siktir deli.
Trolluk seziyorum bos sacma bir onerme k.k hic sevmem fetonun yani abdnin siyasi kuklasi ve vatan hainidir neden derseniz dhkpc pyd terorist cenazelerinden tutunda daha 1 milyon tane konu var acikca zaten hainlik yapiyor almanyaya mektuplar abd ye gitmeler kansiz bu ulkeye bu sistem gelmez demeler sonrasinda 15 temmuz ve havaalaninda telefonla gorusup tanklarin yolu acmasi daha bir suru olay ben demiyorumki illede tayyip erdogani sevin her dedigini dogru bulun demiyorum ama milli cercevede yapmaya calistiklarina destek vermek butunlesmek gerekir bugun abd almanya fransa vd. ac kopek gibi saldiriyorlarsa bir dusunmek gerekmez mi? Hep elestirerek biryere varamayiz bu ulkede milli olan her kim olursa olsun desteklerim a partisi b partisi hic onemli degil onemli olan ulkem vatanim milletim lakin tum bunlara ragmen yollar kopruler okullar univler tuneller tank top ucak helikopter gemi denizalti tum bunlar bu guzel milletin alin teriyle yapilan gelismelerdir. O yuzden hepimizin en dogal hakkidir bunlardan faydalanmak ve gurur duymak.