bugün

sarışın erkek bularak bir nebze olsa da isteğini karşılayacak kızdır.
Erkek dediğin Çok olmamak şartıyla kıllı olursa güzel olur. Kılsız erkek istemeyin kızlar. Not:kızım
Hafiften lezbiyenlik sezdiğim kızdır.
mantıklı ve estetikten anlayan kızdır, gelecek nesillerini de düşünüyordur hem. Ne öyle göğsü, sırtı, bacakları kara kara kıvırcık kıllarla dolu erkek mide bulandırır.
kılı tüyü hiç bitmeyen kadındır.
Nonos istiyodur.
kılla ilgili bir derdi olan yazardır.

Ergenliğin de bıyıklarıyla dalga geçilmiştir.
kıl yalayıp öpmek istemeyen.

asil bir ari erkğiyle birlikte olmak isteyen kızdır.

gerçek erkekler kıllı olurmuş hassiktir götünüzde büyüyen kıllara bahane aramayın piçler.

erkek dediğin bundy nin kirik kalbi gibi olmalıdır.
teni acayip hassas olan kızdır.
Haklıdır efendim kendisi kıpkırmızı tahriş olan bir vücutla gezmek berbat bir şey arkadaşlarım.
En basit örneği yüzünün %90i sakal olan erkektir. Iki öp öpüş diğer gün yüzde kızarıklık sivilceye merhaba de.
Bir de vücudu düşünün egzama gibi kaşın kaşın dur artık.
Arayan bulurmuş efendim.
Şu an kendimden utanıyorum benden daha kılsız bir sevgiliye sahibim
(bkz: yemek yiyeyim ama tuvaletim gelmesin)
tek hayelim.
profesyonel bir ikna kabiliyeti veyahut çok güzel bir vücudu olmalıdır. aksi takdirde kimse için kıllarımdan vazgeçmem.
Agzinin tadini bilmeyen kizdir o ne oyle parlak tüysüz fare yavrusu gibi.
Haklı olan kızdır. Mağlum erkeklerimiz kızlarda tek bir tüye dayanamıyorken bizde bu tüy işini hiç aksatmadan yapıyorsak, biz niye tshirtunden kıl fışkıran bir erkek isteyelim?
Haklıdır.
Tamam sırtında göğüsünde bacağında kıl istemeyen kızları anlarım da sakalaız erkek de ne ki be abi. Bebek götü gibi.
Öperken kılları yanaklarına batmasın diye kılsız erkek isterler.
Erkekler kılsız kadın isterken iyi biz kılsız erkek isteyince mi kötü oluyoruz?
bulmuş kılsızını istiyordur.
Türkiyede yaşamıyordur.
erkeklikten tam olarak nasiplenememiş erkek isteyen kızdır.
tamam sırtında göğüsünde bacağında kıl istemeyen kızları anlarım da sakalsız erkek de ne ki be abi. bebek götü gibi.
kılsız mı tüysüz mü karar vermesi gerekendir.