bugün

Vardır böyle kızlar azizim. o bacaklarını almazlar birde sanki çok güzel duruyormuş gibi sallarlar bir o yana bi bu yana. hayır tamam al o bacakları karışmam ama daha bugün gördüm böylesini. hanfendi saçlarını boyatmış sarıya bir güzel fön çektirmiş birde, tırnaklar kırmızı kırmızı, ten bronz ama 'nasıl olsa tüylerim sarı* tenimde bronz oooh ne gerek var almama' havalarında. acıyorum.

edit: imla.
insanı kadından soğutur.
Belki alabileceği kadar uzamamıştır. Üstüne gitmemek lazım.
libido düşürücüdür kendileri.*
yurdum abazasının umurunda olmadığı durumdur. onlar ki her durumda sarkar.ayrıca düşündüm de iğrenç lan.
insan sağlığı için gözlerden ırak tutulması gereken kız modeli .
ya ..tamam konuşmasak !
(bkz: veet soğuk ağda bantı)
adaya karşı olan kızdır.
iğrençtir. Cinselliğe karşı olan kzıların abaza erkekler üzerinde uyguladığı boykottur. Küçük çaplı isyandır adeta.
kıllarıyla mutlu olduğunu millete belirtmek isteyen kızdır kendisi. Sen mutlusunda ben mutlu muyum acaba?
Kıllı olduğunun farkında değildir. Bir kız arkadaşımla kahvaltı yapmak için buluştuk, saatler sonra katılacağı bir toplantı var ama sunum yapacağı insanlar oldukça ünlü, zengin ve dalga konumuz olan birinin adamları. işi alırsa çok acayip paraları götürecekler hep beraber. Mini şort değil mini elbise giymiş kahramanımız. Bir süre sonra süt beyaz teninde efil efil titreyen kılları görüyorum, sonucunda kimseye daha fazla görünmeden taksiye atlanıyor ve hızlı ağda yapabilecek birini verin bana diyerek bir yerin içine giriliyor. Bacağındaki kıldan haberi olmayan biri sunumda da başarılı olamıyor tabi ama bir kadın bacağı açılmışsa ve kıllıysa görmemiştir, kesin. Uyarmak lazım.