bugün

6-7 eylül olaylarında ülkeyi galeyana getirip gayrimüslimlerin üstüne salan sözde türk olduğunu iddia eden türklüğün yüz karası aşağılık topluluktur. türk insanı misafirperver, dost canlısı ve insanları etnik kökene göre ayrım yapmaksızın seven kabul eden ve birlikte yaşayan bir anlayışa sahiptir. türk bir kimlik değil, markadır. bu coğrafyada kendini türk gibi hisseden herkes türktür. kaldı ki, bu ülkenin gayrimüslimleri "kendimi fişleyerek yazıyorum" bu ülkenin ben türkoğlu türküm diyeninden daha türk milliyetçisidir. tarihte pek çok örnekleri mevcut.

işte bu kendini bilmez, sözde türkler her boku bahane edip türklüğü kullanıp ülkeyi karıştırmaya çalışmaktalar. o zamanlar gayrimüslimlere yapılanları, şimdi terör örgütü operasyonlarını fırsat bilerek kürtlere yapmaktalar. tarih tekerrürden ibarettir. bu su götürmez bir gerçektir. kimse alınmasın söylediğime ben türküm, türk milliyetçisiyim ve herhangi bir siyasi partinin ideolojik köpeği değilim. bu halimle gurur duyuyorum.

tabi o zamanlarda medyanın en önemli aygıtı gazete, para bastırıp bir yazara bir şey yazdırmak kolay. günümüzde ise olay internet üzerinden dönüyor ve daha çok dezenformasyon üzerinden provokasyona yönelik etki söz konusu.

türkiyenin en büyük ekonomiye sahip olan şehri olan istanbulda böyle bir ayaklanma çıkartırsan sonuçları sadece o dönemi etkilemez, günümüze kadar gelir. şimdiki yaşadığımız pek çok ekonomi kökenli krizin temel çıkış noktası odur. sermaye sahibi olan insanların milliyetçi ayaklanma ile batırılması. yerlerinin ucuza türklerle doldurulması ve bu daha çok bahsi geçen derneğin yancıları tarafından gerçekleşmesi.

bu olay esnasında gayri müslimlerin hakim olduğu piyasanın türklere geçirilmesinde iş başına gelen türklerin tecrübesiz para yönetimi konusunda en ufak fikir sahibi olmaması sebebiyle sürekli düşüşü ve gerilemesi de cabası.

sosyal devlet anlayışımız o zamanlar o kadar ileriymiş ki, atatürkü hiç anlamamış bu çakma türkçüler. kurtuluş savaşı neydi nasıl yapıldı. sonrasında bu ülke nasıl kuruldu. atatürk meclise kimleri aldı hiç siklememiş adamlar. sırf milliyetçilik hırsları uğruna günümüz türkiyesine tamiri imkansız derin yaralar bıraktılar.

bu millet sizi asla unutmayacak. ve affetmeyecek. kemikleriniz ahir hayatınız boyunca sızlasın.
esas amacı kıbrısı savunmak olsa da sonra sonra 6-7 eylül için kurulduğu anlaşılan dernektir. başkanı o gün belgeseline katılmış ve orada konuşmuştur, amacı saldırı değildir.
6-7 eylül olayları'nda dahli olduğu bilinen bir dernek.

http://liberalgelecek.blo...-mulkiyet-haklar-6-6.html