bugün

tam olarak küçücük bir çocuğa kayseri tribününde fenerbahçe forması giyiyor diye tepki göstermek. amigo denen bir insan görünümlü canlı tarafından yapılarak çocuğun ağlamasına neden olmuştur. nasıl olduysa baba sakin kalmış ve olaylar büyümemiştir.

https://twitter.com/TFFSu...status/656406750330036224
O da bir şey mi?
Benim çocuğum olsa döverim amk. *
üzerinde sarı kırmızı forma olanların yapması şaşırtmamıştır.
yüzüne tükürülesi, yetmeyip üstüne çıkıp çiğnenilesi haysiyetsiz. böyle tipleri takım demeden sopalamak lazım.

bu arada her sarı-kırmızı giymiş elemanı da galatasaraylı sanan tipler var hala dünyada. bu olayın da sarı lacivertlilerin mantığından kaynaklandığını mı düşünelim şimdi?

edit : fenerbahçe'nin armasında da sarı kırmızı var.
Futboldan nefret etme sebebidir.
yaptıkları haksızlık.
bunu niye gs ye bağlıyorsunuz bak bende galatasaraylıyım ve böyle bir olayı yanlış buluyorum.
gökten meteor düşse galatasaray suçlu olacak.
burada küçük bir çocuğun futbol zevkinin elinden alınması durumu söz konusu iken, tüm yorumlarda "sarı kırmızılı" renkler üzerinden sataşmayı tercih etmiş insanlar var. o insanların da tribündeki magandanın yaptığının aynısını yapacaklarının kanıtıdır bu söylemler. oysa ki takılmamız gereken, küçük bir çocuğun farklı takıma gönül veriyor olmasını bile çekemeyen maganda zihniyetidir. ne çocuğun üzerindeki renkler, ne de tepki gösteren renkler önemli değildir. fakat gel de bunu anlat. zaten birileri bunu anlamış olsa, ne o sığır, o çocuğa öyle davranırdı ne de burada renk kavgası yapılırdı...
Sizin gibileri gördükçe allahim iyiki kadin olarak yaratmis beni diyorum kendi kendime.
gereksizliğin daniskası, görende kayserispor şampiyonlar liginde real madrid'le falan oynuyor zanneder.
Amigonun orada olsam anasını sikerdim. Amigoymuş. Orospu çocuğu. Garibanın babasıda ufak birşey zaten. O çocuk hayatı boyunca unutamayacak.
Şerefsizlikten başka bir şey değildir. Evet.
Orrrrrrospu çocuğu, artistlendinde Noldu lan el kadar çocuğa ne geçti lan eline?
tff twitter dan olayla ilgili açıklama yayınladı.

Kayserispor-Fenerbahçe müsabakasında yaşanan olayla ilgili Federasyonumuz, Kayseri Emniyet Müdürlüğü ile görüşmüş ve gerekli işlemlerin 6222 sayılı Kanun çerçevesinde yapılmasını talep etmiştir. ilgili olayda küçük bir çocuk ve babasını tehdit eden kişilerin tespiti ve gerekli işlemlerin yapılması hususunda takipçi olacağımızı kamuoyunun dikkatine arz ederiz.
özürleri kabahatinden büyük bir grubun yaptığıdır. neymiş tepki deplasman tribününe değil de ev sahibi tribününe giren babayaymış. ulan kodumum evladı o adam bi baba lan baba. çocuğunun yanında o adamı öyle küçük düşürmek yakışır mı? çocuğun korkusunu hiç saymıyorum bile. erkekliğini siktimin ibneleri sizi. bi de kollarını kabadayı gibi acması yok mu. haysiyetini siktimin malı ya.
Ulan o çocuğun göz yaşlarında boğulun be, ne biçim ülke olduk amk, kayseride bile futbol fanatizmi var, sanırsın çocuk tt arenada giymiş formayı.
6222 sayılı yasayı geçirdiniz, passolige muhtaç ettiniz. Tribünler eviniz kadar güvenli olacaktı... Sonuç? Meşale yasak, davul yasak, konfeti yasak ama bacak kadar çocuk fener forması giydi diye stadtan dışarı çıkarmak, ağlatmak serbest!
Rantınız batsın!
Kayseriliyim onu yapan amigo recai ve kendisi tam bir ipne trabzon Maçında tüm kale arkası tribünü ayaga kaldırıp Onur Kıvrağa ana avrat sövdürtmüştü millete.
orospu çocukluğudur. evet.
bir kayserisporlu'nun şehrini müdafaa etme çabasının sonucudur. çok da kızmamak lazım.

ama olsun, adam sonuçta yobaz. çocuğa yapılır mı lan öyle it?
bir amigonun adı recai olmamalı, hadi oldu diyelim bunu kullanmamalı. kendine türbin ismi bulmalı. mesela öküz, ya da mal deyneği.