bugün

sene 2015. gezmek amacıyla gittiğim iran’da bir köye rast geldim. ilk okuldan çocuklar çıktı ve yaşları 8-9 olan kız çocuklar(hepsinin) başlarında türban, erkek çocukları ile rahat ve gülümser. enteresan.
Anası babası hakiki mümindir. Bale yaptırıp cıbıldak dolaştırmazlar.
burada götüne tnt koyup temizlenmesi gereken zihniyetler var. evet kimleri kastettiğim açık.
Ekseriyetle pedofili bireylere sahip bir ailede dünyaya geldikleri belirlenebilir.

Yoksa, henüz ergenliğe bile girmemiş ufacık çocuktan kapanmasını istemek hatta bizzat zor kullanarak tesettüre sokmak onları cinsel obje olarak görmek değil de nedir? Madem çocuk, bırak gezsin tozsun. Herkes sizler gibi subyanların saç kılı ile tahrik olmuyor.
Hah bir de bunu sıvamaya, üste çıkmaya çalışanlar olmuş. Rezalet. Neymiş ağaç yaş iken eğilirmiş, küçükken kapanmaz ise büyüyünce kötü yollarda olurmuş. Iste etrafımız bu tür sapıklarla dolu.
Kendileri için ciddi anlamda üzüldüğüm kızlardır.
Üzülüyorum çünkü seçme hakkı tanınmamış, sorgusuz sualsiz bir yola itilmişler.
Açılmak korkutucu geliyor onlara "el alem ne der" diye düşündüklerinden. Halbuki bunu onlar seçmediler.
Bunun birini kafese hapsetmekten farkı yok, herkesin aklı fikri var bırakın kendileri bulsunlar. Siz sadece yardım edin, tavsiyeler verin, yol gösterin gerisini de onlara bırakın.
Zorlamayın kısacası.
cahil çomar kesimin boktan yere yaptığı şeydir. ulan madem ki dincisiniz kuranda kapanmak diye birşey yazmıyor lan.
görsel

10 yıla böyle olacaktır. ehehe.
kuran’ da kapanma yazmıyor falan diyen var bence iyice araştırdıktan sonra yazınız. evet kız istemiyorsa isterse 20 yaşında olsun yine baskı yapılamaz o yaşta çocuk daha bir şeylerin farkında değildir zaten ve bunu çocuğa dayatan aileler islam hakkında hiçbir şey bilmiyorlardır.