bugün

teknik olarak mümkün ve bazı insanların tercih ettiği eylem.
bir kısım insan, dışardaki tuvaletlerin temizliğine güvenmez, bu yüzden evde işini görür.
Saklayıp haftalık da yapanları varmış.

(bkz: ben diyenlerin yalancısıyım)
dışarıdaki tuvaletlerin temizliğinden değil de kendisinden sonraki insanların sağlığını düşündüğü içindir bu eylem. yani aslı insan sevgisine dayanır .
arkadaş da utanıp büyük tuvaletini yapmayıp sıkanlar da vardır, kendi evinde elinde bulmacası saatlerce çılgınlarca sıçarak tamamlamak ister.
hijyenik koşullar gözönüne alındığında olması gereken eylemdir.
hiç umrumda olmaza aga, her zaman her yerde çatır çatır sıçarım. günde bi kere çılgınlar atarak sıçmak paha biçilemez. ev veya başka bi yer de farketmez.*
pimpirikli insanın işidir. peki bu kadar kasmanın gereği var mı?

(bkz: bağırsak düğümlenmesi)
öyle ulu orta heryerde löp löp kütle düşüş sesleri duyulmasın diye yapılan eylemdir.
Disarda buyugunubyapmaya utanmistir zavallicik.
bize her yer laobo.
hijyen ve rahatlık açısından doğru bir harekettir.
sadece erkekler için geçerli bir konudur.
boku eve saklama durumu. deplasmana gidemiyorum hacı.
afedersiniz: götün değerini anlatır.
takınıtısı olan pek çok insanda rastlanabilecek durum. şimdi kimin oturduğunu bilmediğin bir tuvalete oturacaksın, sıçacaksın, kıçını temizleyeceksin filan... olmaz yani. rahat olamazsın bir kere. koku gitti mi? bu kadar saat tuvalette oturduğuma sinirlenen insanlar var mıdır acaba, düşüncelerinden ötürü en iyisi evde, kendi doğal ortamında yapmaktır bu işi efendim. bazılarının fantezileri var bakın, ıkınma sesi çıkarmak gibi filan... bunları da düşünün insnalra bok atarken...
olmuyor arkadaş denedim, olmuyor.

(bkz: ben)
sağlık sorunları ve acil durumlar hariç dışarıda yapılamaz. arkadaş o alışveriş merkezleri tuvaletleri yok mu ah o alışveriş merkezi tuvalatleri sıçarsın ses gelir. yandaki adam ossurur senden bilirler. klozete binlerce kişinin götü değmiştir. sidik, kaka, ter, hastalıklı insanlar oturmuştur. vay amına koyim bir daha küçük abdestimi dahi yapmam...
Ev gibisi yok. Daha rahat oluyor.