bugün

önce dest-i izdivaçları sonra yandaş medya'nın ( trt dahil ) haber bültenlerini şikayet edin sonra dizilere sıra gelsin diyeceğim eylemdir.
katılmayacağım eylemdir.

bu ülkede akp gibi rezil bir partinin ahlaksızlıklarını kimse şikayet etmedikten sonra bir dizinin esamesi okunmaz.

bir diziyle ahlakı bozuluyorsa o insandan hayır gelmez.
hadi lan ordan dediğim eylemdir.
sanki çocuklar dizi öncesinde dizide yaşanan şeyleri bilmiyordu.
ortada bir dizi ahlaksızlık dönerken, bir dizideki ahlaksızlığa(!) tepki göstermek durumudur.
(bkz: her kuşu siktik bi kaldı leylek)
ülkede neler dönüyor kimse kılını kıpırdatmıyor da diziyle mi bozuluyor denilecek eylemdir.
ihbarlarında, tv'de yayınlanan dizilerin her bölümünde bir namaz kılma sahnesi olsun gibi bir istekte de bulunmalarını beklediğim pabucumun entelektüelleri.
olumsuz birşeyler söylemek istemiyorum ama bu arkadaşlar bir de skins adlı diziyi izleseler neler olur acaba diye düşünmeden edemiyorum.

(bkz: skins)
katılmayacağım eylemdir.

bu ülkede chp gibi rezil bir partinin ahlaksızlıklarını kimse şikayet etmedikten sonra bir dizinin esamesi okunmaz.

bir diziyle ahlakı bozuluyorsa o insandan hayır gelmez.
oldukça sansürcü gördüm sizi, ölüyü siktiniz diriyi siktiniz gözü şimdi de dizilere mi diktiniz?
"ben ihbar etmem" diyen ahlaksızların ahlaksız dizisidir. tam türkiyeli gençleri anlatan ahlaksız bir dizidir.
çok saçma sapan eylemdir! binbir gece, aşkı memnu, samanyolu, küçük kadınlar, yaprak dökümü, bir istanbul masalı... ve daha birçok dizide de ihanetler, çarpık ilişkiler, toplum aile ahlakına uygun olmayacak senaryolar vardı. o zaman sadece çizgi film, dini filmler, haberler falan yayınlansın öyle mi? şimdi bunun fazıl say'ın arabesk dinleyenlere ettiği sözlerden ne farkı kaldı? isteyen istediği müziği dinler, isteyen istediği diziyi filmi izler, senin sevdiğin rengi başkası giymek zorunda değil, senin tuttuğun takımı başkası tutmak zorunda değil. beğenmiyorsan izlemezsin olur biter! eğer hafta da bir 90 dk yayınlanan bir dizi ile hayatını ve karekterini yönlendirebilecek kadar zayıfsan izleme o zaman. saw serisini izleyip psikopat olmuyorsan, harry potter izleyip süpürge üstlerinde uçmaya çalışmıyorsan bu diziyi izleyip de hiçbir şey olmazsın. ama liseli kardeşinden, çocuğundan falan filan şüpheleniyorsan çok basit izletmeyeceksin...