bugün

Hem temizlenmek hem de gevşemek isteyen kişinin şarap içerken gerçekleştirdiği aktivite.
kulaklikta sorun varsa kablo parcalari suya temas edecek olursa gecmis olsundur.
eğer içinde bir erkek varsa o küvete ucu kesik kablo atılmalıdır.
Hiç yapmayacağım davranıştır. Yapsam da buralarda paylaşmam gider insanlarla diyalog kurar onları anlarım iyilik yapmaya uğraşırım fakirleri anlar onlara adapte olur hayatının üstlerini görürüm. Bazı denyolar küvette müzik dinlesin.
Dikkat edin köpük kaçmasın.
köpüğü ziyan etmemeli mastürbasyon yapmalı.
Bi kere niyetlendim küvete sığamadım lan.En son cocuktum küvete girdiğimde, şimdi eşek kadar adam oldum sığamıyorum.
(bkz: boyum uzun demenin farklı yolları)
hoparlörden dinlenen şarkıdır. ya da paraya kıyılıp su geçirmez müzik çalar alınmıştır. muhtemel olarak kişi 12 saat sonra köpükler içinde uyanacaktır.
görsel
erkeklerin yapmamaları gerekendir.

görsel
sonra kalkıp sinemaya hep yek 3'e gidersin ve güzel bir haftasonu geçirmiş olursun.
yalnız yapılmaması gereken eylem. hemen romantik bir müzik açılır, küvetin içinde bembeyaz teniyle sizi bekleyen kişinin yanına gidilir. hatta küvete uzanılır, o kişi de kucağa alınır.
ayak fantezisi için düşündüğüm ortam ambiyanslarından biri.
arada ihtiyaç duyulan ortamlardandır.
Az öncesinde ise yanan şöminenin önüne serilmiş olan siyah beyaz renkli ayı postunun üstüne sevgili ile uzanilmis kemancınin aşk dolu ezgileri eşliğinde kırmızı şarap yudumlanmistir .
Kıskandığım marjinallik. Zaten küvet falan da yok.