bugün

k*rt ırkına mensup mahlukların asla ve asla kabul etmediği,fakat su götürmeyen,tartışmaya kapalı gerçektir.

ortak kullanım alanlarında bu duruma bir çözüm bulunmalıdır.
bir hikaye ile anlatılması gerekendir.

--spoiler--
geçenlerde balık avı malzemelerimi koyduğum sırt çantamın içinde balık unutmuşum.
yine bir gün balık tutmaya gittik arkadaşla. oturduk. " abi burası kokuyor başka yere gidelim" dedi arkadaş
tamam dedim. başka yere gittik. " abi burası da kokuyor" dedi, arkadaş. her ne ise balık olmadı geri dönerken
"abi, araba da kokuyor" dedi. töbe töbe dedim.
--spoiler--
Almanya da ırkçıların türklere söylediği " hey türk siz çok kötü kokayo" lafından ne farkı var bu başlığın ? türkiyede kürtlere söylenenleri avrupa da türklere söylüyorlar. hatta bazıları söylemek le kalmayıp insanlarımızı diri diri yakıyor. başkasına laf atmakan zevk alanlar gidip ayna da önce kendine baksın.
burda aynaya baktın bir şey göremediysen almanya ya git birde orda bak.
Allahın bizi onlarla fazla yakın olmayın şeklinde uyarmasıdır.
çoğu kuyruk yağı yediği için kokarlar. Ne kadar yıkanırsa yıkansınlar o koku çıkmaz.
Gerçekten burnumun direklerini sızlatan bir koku bu. lağım kokusundan da beter kokuyolar.
ayda 1 yıkandıkları için gerçekleşen durum. evet.
Hepside calisan ekmeğini taştan çıkaran insanalAr o kafe senin bu kafe benim diye dolasan tipler degiller koksa koksa emek kokarlar.