bugün

soğuk bir havada, çok kalabalık olan bir yolda bi dünya insan geçerken teneke içine odun koyup etrafın dumanla kaplamasına neden olan tip bunların arasından çıkar. dağdan mı indin lan ayı.
Ağzı b.k kokan "değişik" arkadaşların yapabileceği pek "değişik" olmayan muhteşem tespittir. Yahu bak kardeş güzel bir şarkının en güzel bölümünde bu b.kumtırak tespiti bana okutarak günaha giriyorsun. Demir levyeler eşliğinde şiddetle kınıyorum. Bir çiktir git la!
bende kürt'üm ancak tabir ettiklerinizden değilim.O tabir ettikleriniz bırakın kürt olmayı insan olmayı becerememiş hayvanlardan aşağılık otumsu insanlardır.
tanım: pozitif ve negatif yönlerden değişik oldukları durumdur.her türlü örneği mevcuttur.
sonuna kadar katıldığım tespittir. birde bunlar it gibi çocuk doğurup sokağa salarlar. her ailede 7-8 çocuk bulunur.
ön yargılarınızı savurmadan önce iki dakika otolize ugramış beyın hücrelerinizi çalıştırmayı deneyın. insanları genelleyıp aynı kefeye koymak düşünceli bi insan için yapılacak şey degil. arkadaşlar küfür etmekle bunu yaparım şunu döverim demekle olmuyor o işler. dinden bahseden arkadaşlar dinimizde ırkçılık yapmanın yeri yoktur faşist düşüncelerde basma kalıp sözlerle onu bunu yargılamakta dinimizde yok. dinime küfreden müslüman olsagerek!
onlardan çıkan alim ve evliyaları düşününcede iyi ki kürtler var diyor insan ama böyle sikko tiplerin ağzının tam ortasına sıçmak lazım ayrıca eğitimli ve kürtçü(türklerde de türkçü) olmayan müthiş insanları vardır ırklar bir insandan bir şey eksiltmez ama senin dediklerin anadan doğma oç afedersin.
biz türklere göre biraz değişikler. evet! iyileri de var ama bu büyük şehirlere gelenlerde bir değişiklik hakkaten var. iyileri çok iyi kötüleri düşman başına, gerçekten değişik bunlar azizim.
kürt demek, ben türk milleti mensubu bir kürdüm diyen vatandaşımızıda içine katıyor, bu tip ince konularda genelleme yapmamak lazım dediğim başlık.
Yıl olacak 2013 hala kürt - türk arasında sidik yarıştırmalar var. Ben türküm, askerde çatışmada omuz omuz çarpıştığım kürtlerde vardı. He amk gerçekten değişikler. Hatta (bkz: bir rivayete göre uçtukları söylenir)
sokağın ortasına sıçanına şahit olunmuştur. Bildiği sokağın ortasına. Yaşını da almış biriydi. Seneler geçti, hala şaşkınım.