bugün

büyük ihtimal olmayan sebeplerdir. bir karadenizli olarak düşünüyorum bir kürt olsaydım ve sadece youtube'a girip şu videonun altındaki yorumları görseydim ne düşünürdüm ?

https://www.youtube.com/watch?v=Ix3CS3zdTkw

orda kendi topraklarını ve halkını işid'den korumaya çalışan bir kız için söylenenlere bakın. bir kürt neden dağa çıkmasın ki ? namusuna bile göz dikenler var artık canına zaten kıyıyorlar. bir de anasının bacısının karısının namusuna bakanlar var, düşün kardeşim sen olsan ne yapardın. bu ülkenin adı kürdistan olsa sende doğu da küçük bir türk topluluğu olsan ve ilerde türk'ler için böyle videolar ve yorumlar dönse sen ne yapardın kardeşim ? biz bu kadar kör müyüz ? bu kadar insanlığı unuttuk mu. yazık.
Dağda üşütürsün hasta olursun, mazallah terli terli su içersin ölürsün, ayağın kayar düşer ölürsün. Dikkat et evladım yanına yedek atlet kilot al da mikrop kapma bari.
hee bi de nargile içicek bi kafe yok dağda. in hemen in .
görsel
Boyle ölmemek icin. Geneli böyle ölüyor. Bu nasıl ölüm lan.
wifi da çekmez çıkmayın ya da çıkın çıkın hepiniz topluca dağa çıkın deney yaparız güzel olur.
hiçbir sebep yoktur. Çıkmak isteyen çıksın olm banane milletin hayatından. anası babası düşünsün amına koyim.