Millet ve kişilik arasındaki ayrımı yapamayacak olan insanların yaptığı genellemedir.
büyük bir yanlıştır. kürtlerin tamamı iyi ahlaklı insanlardır.

bu listedeki olayları zaten kürt kılığına girmiş vietnamlılar gerçekleştirmiştir;
(bkz: kürtlerin tecavüz vakaları sıralı tam liste)
at yalanı sikeyim inananı olayıdır. faşist kişilerin nitelendirişidir.
bir asker babanın kızlarına tecavüz ettiğini hiç söylemezsiniz lakin işin içinde kürt olunca hemen saniyesinde paylaşırsınız . bu millet her gün aşağılanıyor , internetten , insanlar tarafından her gün doğuştan seçemedikleri bir özellikleri yüzünden aşağılanıyorlar , tecavüzcü , terörist , pislik muamelesi görüyorlar . biri size insan hakları nedir dese nağmeler dizersiniz , onlar insanca yaşamak istiyor sadece . nasıl ki bir liderin politikası bir toplumun politikası olmayabiliyorsa her kürdü terörist ya da tecavüzcü diye yaftalayamazsınız . haber kaynağı : http://http://www.haberfo...z-etti-zilede-s-97906.htm okursunuz mideniz kabul ederse .

edit : Türk oğlu türküm .
tecavüzüne karışmam ama o adamlar ahırlarına somya gibi geniş yüzeyli bir alet asıp da benim verdiğim vergiyle, yani bedava elektrikle gün boyu hayvanlarını sıcacık besliyorsa faşizm kürtlerin değil türklerin aleyhine işliyordur. yanlarında -kışkırtma sayıldığı bahanesiyle- türk bayrağı bile açmamızın yasak olduğu zamanlar da oldu, türkiye'de ezildik resmen.

o kadar yoksul insanımız var, o herif ahırını ısıtıyor, o yoksulun vergisiyle.
bir kere kürtler millet değil millet olma sancısı yaşayan bir topluluk.
ikincisi örneğin eğer tecavüz vakalarının yüzde 80 ninde olayın faili kürt ise bu konuda genelleme yapmak caizdir.
bu konuyu çözecek olan yine kürtlerin kendisidir.
bilim insanı, sporcu, sanatçı çıkartarak.
ama nerede, gören var mı? varsa yoksa hırsızlık, vandallık, terör, tecavüz, kapkaç.

hiç zoruna gitmesin, iyi bir insan olduğunu sen bana ispatlayacaksın. ben senin iyi bir insan olduğunu önkabul edemem.
bilime ters lan bir kere. gerçi kime diyorum bilim falan.
(bkz: teşbihte hata olmaz)
Yorumları okudum da, körler sağırlar birbirini ağırlar sözü gerçekleşmiş adeta! Güneydoğu illerinde ensest ilişki oranları da birilerini kötülemek için özellikle yüksek gösteriliyordur mutlaka!

Bakın efendiler, ortada var olan bir seks şiddeti ve ciddi manada rahatsız eden tablo varken, bunu Kürtlerin iyi davranışlarını sayarak kapatmaya çalışan andavallar ve peşi sıra melemeyi vazife gören koyunlar varken tartışmak bile yersiz ve abestir.
sadece kürtlere değil herhangi bir millete genelleme yapmak gibi ''büyük saçmalıktır''.
Tecavüz eden türklerin, tecavüzlere ceza vermeyen türk hakimlerin varlığı sebebiyle türkleri tecavüzcü olarak nitelendirilmek kadar abes olan durumdur.
ırk ayrımcı paradigmanın getirdiği düşünme ve muhakeme zaafiyetlerine, ya da şark kurnazlıklarına basit bir örnek dahadır.
karaktersizliktir. insanliktan nasibini almamaktir.
bir iki kurdun yaptigi yanlisi tum kurtlere mal etmek insanin annesini sevmemesidir.
(bkz: kürtlerin süper bir millet olması)
(bkz: kürt kadınlar neden kendilerini yakıyor)

bbc haberidir merak eden açsın okusun...
Kürtlerin tecavüz vakalarında başrol oynamasından ötürüdür.

Siz nerede yaşıyorsunuz amk? istanbul'un göbeğinde her allah'ın günü bunların bir problemine şahit oluyorum.

- Sinyal vermeden yola çıkar, bakarsın kürdün teki.
- sebepsiz yere omuz atmaya çalışır, bakarsın kürdün teki.
- yanında kız varken 3-5 kişi toplanıp sataşmaya çalışır, bakarsın kürdün teki
- toplu taşımada bağıra bağıra kürtçe konuşur, bakarsın kürdün teki.
- bir kavga çıkar, silahsız bir insanı öldürmek için bıçak, taş sopa ne varsa kullanır. Bakarsın bu da kürt.
- hırsızlık, gasp türü bir olay olmuştur, bakarsın gene kürt.
- eşeğe, ördeğe, tavuğa vs. Tecavüz edilmiş. Bakarsın sonuç gene aynı.

Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış derler. Tribünlere oynayarak artı peşinde olan kürt seviciler amaçlarına ulaşmış fakat bu işin aslı bu değil. Siz ırkçısınız deyip bu işten sıyrılamazsınız.

Yahu dünyanın neresinde yan baktı diye adam öldürülüyor? Kim yapıyor bunları? 20 tane doğurup sokağa atanlar olabilir mi acaba?

Şahsen tartışılan hiçbir kürdün karşı tarafı öldürme planı yapmadan uyuyabildiğini düşünmüyorum. Aylar yıllar da geçse bir şekilde size zarar verecektir, çünkü doğası bu.

Yanımdan bir kürt geçtiğinde cüzdanımı kontrol etmekten bıktım artık. Her daim kavga için tetikte olmaktan, yüzlerinde hainlikten başka bir şey olmayan tiplerle karşı karşıya gelmekten usandım. Kimse boşu boşuna bir ırkı yaftalamaz, bu millet göte göt der sayın kürt ve muhterem sevicileri.
pardon ama 3 kuruş geliri belki var belki yokken 15 tane çocuk yapan yoksul insanın emeğine falan saygı duymak nedir yahu? romantik mi olmaya çalışıyorsunuz? belki hepsi pis değil, belki çoğu bile değil, ama gayet hatırısayılır bir bölümü böyle, üzgünüm acı sözlerim için. babanız askerse ve gitmişliğiniz varsa doğuya bilirsiniz.