bugün

birbirini sevmeseler de bir arada yaşamak zorunda olan iki ırkçı kesimden birinin zırvası.

(bkz: türkçü kürtçü kalleştir)
(bkz: nefret söylemi)
ırkçı/faşist/milliyetçi/kavmiyetçi söylemidir.
(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
zibidi zırvasıdır.

'arabın arap olmayana hiçbir üstünlüğü yoktur üstünlük ancak takva iledir”(ahmed b hanbel, 5, 411)
görüşünü açıklayan bir kişinin beyanatıdır.

hümanist pıtırcıkları şu başlıkta da görmek isteriz.
(bkz: türkleri sevmiyorum kardeşim)
faşist söylemi.
oldukca kibarlastirilmis hali. benim versiyonum inan daha agir.
Türk'ün tek kardeşi Türk'tür diyeceğim ama şu günlerimizde diyemiyorum. Kimse kimsenin kardeşi değil abi ben bunu bilirim. Herkes bazı şeyler pahasına herkesi satabilir.
bu ülkenin %80'inin içinden her gün söylediği beyan.
hayatta iki şeyden nefret ederim.
1) ırkçılık
2) kürtler
sevmek zorunda da değilim hatta nefret ediyorum , kin besliyorum.
yakana bit, kapına kürt dadandırma....

Yavuz Sultan Selim.
Bir insanın etnik kökeni neyse odur. sonradan kalkıp ben türküm demek saçmadır. Kimse ailesini, ırkını seçemiyor. Evet.
Türk'ün Türk'ten başka dostu yokturr .
Hadi ya halbuki kürtler sana bayılıyor nasıl olacak şimdi.
Kürtleri acıdan bitirecek başlık. işte bu başlık tüm dengeleri altüst eder...
Bakın bu tür kırıcı düşüncelerinizi kendinize saklayın, bizleri yaralamaya hakkınız yok! Ağlamaktan gözyaşı bezlerimiz kuruyor yapmayın lütfen.
Hayır biz de sevmek ve sevilmek istiyoruz neden bizi ötekileştiriyorsunuz?!

Ay şaka maka o değil de; söyledikleriniz ne kadar umurumuzda? *
ırkçı değilim niye diyorsun, bal gibi ırkçısın. Bir milleti genelleyip sevmiyorum diyebiliyorsan ırkların varlığını, farklılıklarını da kabul etmişsindir. Yoksa neye göre sevmiyorum diyebiliyorsun?

ırkçılık sokakta kürt dövmek değildir. Yaşadığın toprağa, kanına sahip çıkabiliyorsan, soyunu melezleştirmek istemiyorsan, kürtlerden hazzetmeyip aynı coğrafyayı paylaşmak istemiyorsan ırkçısındır. Hoolywood filmlerinden nasyonal sosyalistleri izleyip, ırkçılık davasını elalemi gaz odasına tıkmak olarak algılayıp reddediyorsunuz. Gayet ırkçısınız, ırkçıyız.