bugün

kalın kaşlar, yapılı omuz ve kollar , brad pitt vari beybi feys yüz hatlarına sahip kürtlere karşı katil, faşist t.c vatandaşları tarafından sıklıkla uygulanan eylem.
tanrının işlerinin en yoğun olduğu sırada yarattığı bir ırkın bireylerini kıskanmaktır.

koca koca burunlar, göğüs ve sırt kıllarının boyun ve yüz ile birleşmesi. kaşların kalın ve gür olması gerçekten kıskanılacak bir özelliktir.

şahsen kahroluyorum onları gördükçe. 5 saniyeden fazla bakamıyorum o güzelliklere.
saçma söylem. o değil de brad pitt olayı kısmen doğru angelina'dan 6 çocuğu var. kürtlerin örnek aldığı kişi harbiden de brad pitt olmalı. en az 6 çocuk.
kalın kaşları çok kıskanıyorum. çekicem martı kaşları çıkıcam caddeye vermeyen kız kalmaz amk.
ergenlikte çokça yaşadığım durumdur.

bilek güreşinde bazı kız arkadaşlarıma bile yenilebilen bir tip olarak kürt arkadaşlarımdaki kalın kolları, kaslı yapıyı hep kıskanmışımdır.

ayrıca lise yıllarında sakalım çıksın diye sarımsak sürmeyi falan düşünürken yine kürt arkadaşlarımın sabah traş olup akşam tekrar uzayan sakallarını gördükçe hayret etmiyor değildim.
aslında kıskanılacak bir fiziksel özellikleri yoktur.

"faşişjjj bööö barış...bik bik bik." demeden bir dinle:

ünlü bir kürt general, komutan vs var mı ?
(yok. selahaddin eyyübi deme; tikrit'te doğan adam kürt olamaz. demekki savaş stratejileri ve askerliği beceremiyorsunuz.)

rekorlar kırmış, olimpiyatta madalya almış kürt bir atlet var mı ?
(yok, demek ki iyi koşamıyorlar.)

ünlü bir kürt boksör var mı ?
(yok, demek ki yumrukları o kadar güçlü değil.)

ünlü kürt yüzücü var mı?
yok

ünlü futbolcu ?
(ünlü olmayanı bile yok gibidir. nedense futbolu hiç beceremezler.)

ünlü basketçi, ünlü kayakçı, tekvandocu, halterci var mı ? yok yok yok...

peki hiç türkiye güzeli olmuş biri varmı o da yok.

yok yok yok.

şimdi bazıları diyecek ki , " bize o imkanlar verilmedi, dövlet bizi ezdi." lan düdük makarnası şartlar eşit değilse nasıl 2 cumhurbaşkanı, bilmem kaç başbakan, kaç bakan, bilmem kaç tane milyarder iş adamı çıkarabilirken, sahildeki bütün işyerlerini alırken şartlar eşit değil mi?
ipsiz, sapsız iddialarla türk ırkını yüceltme çabalarına giren insanlarla dolu sosyal platformlarda insanların kendilerine itiraf edemediği eylem.
geçerliliği 2013 yılında dahi devam etmektedir.
nitekim O, yarattigi bu irk üsümesin diye onlara kildan ve tüyden olusan dogal bir kazak armagan etti.

O; dusunup tutasiniz diye size ögut veriyor.
kendini brad pitt sanan halbu ki kıçıma benzeyenlere dert olmuştur.
bu mal beyanına mallardan malca mukabeleler. eyvallah size..
Mc donald's kaşlı, sırtı da dahil olmak üzere bütün vücudu kıllarla kaplı, türk'lerin ülkesinde sığıntı olarak yaşayan bir kabileyi kıskanmaktır.
yüzsüzlüklerini kıskandığım doğrudur ancak dış görünüşüyle ilgili pek bir şey bulamadım.

sen elektiriği kaçak kullan, hırsızlık arsızlık sende olsun ve devlet bize baksın diye ortalıkta dolaş. işte bu yüzsüzlüğü kıskanıyorum arkadaş. ben neden bu kadar arsız ve yüzsüz olamıyorum amk ya.
sakal bırakmayı seven bir insan olarak benim için gayet normal bir durum.