bugün

(bkz: ülkücüyüm deyip kürt böreği yemek)
(bkz: don t feed the troll)
kürtlerin bir kısmının türkiye cumhuriyeti vatandaşı olduğu göz önünde bulundurulursa kısmen çürüyen düşüncedir. ayrıca bir insan kesinlikle kürt olduğu için yargılanamaz yargılanmamalı. çünkü hiç bir insanın ırkını seçme gibi bir şansı olmadı ve olmayacakta. kendi elinde olmayan bir durum için nasıl kızabilirsin bir insana. lakin ki ırkını seçemeyen insan karakterini seçebilir.
(bkz: neyin kafasını yaşıyonuz) hepiniz bakınız.
başlık altındaki entryleri okumak için gelmiştim şakadır filan die.. siz ne kullanırosunuz beyninizden neler geçior bir anlasam... (bkz: oha yani)

edit: içime sinmedi bişeler daha yazcam

o zaman türk olmayanları atalım sözlükten.. çerkesi, kürdü, lazı, boşnağı, giritliyi ve dahi türkiye topraklarında yaşayan ok kadar etnik kimlikten arındırıp saf türk ırkının yazdığı bir sözlük oluşturalım sevgili kardeşlerim en güzeli değil mi..

boz yeleli kurt was here..
ülkemizde her milletten ve ırktan insan olabilir. Ama bakın insan diyorum altını çizerek. Bu ülke, içinde yaşayan onu güzelleştirmeye çalışan herkesin. kürt, laz, çerkez her türlü imkandan faydalanabilir. Ama dediğiniz gibi kalkıp türklere faşist diyen iki yüzlü yavşakların girmesi komik oluyor. hayat, onurlu ve vicdanlı bir şekilde yaşanmalıdır. Farklı bir ırk veya renk olmak insanı farklı yapmaz. Farklı olmak toplumda sizi öne çıkaran değişimlerdir. Mesela nedir. Hepimiz biliriz çinlilerin pirinç muhabbetini değil mi. Bu olayın aslı amerika'da geçer. Amerikalı adam çinli bir arkadaşı ile yemek yerken konuşuyor.

amerikalı: siz o tahta çubuklarla nasıl yemek yiyorsunuz.

çinli: benim ülkem çok kalabalık, israf etmemek için kullanırız. Herkes tabağında bir pirinç tanesini israf etse bu çok büyük zarar demektir.

amerikalı: ama sen şu an amerikadasın.

çinli: olsun. Yine israf etmem. Şu an burada yaşıyorum ve bu amerikaya saygısızlık olur.

Sanırım herkes mesajı almıştır.
(bkz: eksini verdim güzel kardeşim)

evet trollsun, evet bu yazimla +1 daha fazla dikkat cekeceksin ama sizin gibiler yuzunden insanlar bu cumlelerin ciddi ciddi agizdan ciktigina inaniyorlar.

ha ciddi ciddi boyle dusunenlere de insanlari dislarsaniz sonrasinda "ehe hani biz kardestik nereye gidiyonuz" muhabbetini yapamazsiniz diyor ve susuyorum.