bugün

aslen kürt olduğu halde mhp li olan insandır.

bunu nasıl bir psikolojiyle yaptıkları merak konusudur.

acıyoruz ailecek.
emperyalist beyinlere ve moskova evlatlarına gerekli cevabı verendir.
türk olduğu halde bdp'li olan insandan daha insandır.
yoktur. türklerin bile yüzde 10'u ancak mhp'li oluyor.

mhp'li beyinsizlerden ülkeye kim ne fayda bekler ki höykürmelerinden başka zaten. höykürmelerine kananlar oy veriyor işte.
kürdistan provakötlüğü yapan hainlere karşı, hain olmadığını belli etmeye çalışan kardeşimizdir.

not: bu kardeşlerimiz hiç bir zaman ' biz türkler' diye başlayan siyasi bir meseleye el atmaktan çekinmezler. kardeşlerimizdir, el üstünde tutarız biz onları...
asimile olmuştur başka türlüsü na mümkündür gibi saçma sapan argüman kuran zihniyetlere, çok güzel bir video ile cevap verilecek olan olan başlık.

http://www.youtube.com/watch?v=uq9qOeNsN7k
Kastamonu-karabük civarında 7-8 tane kürt köyü vardır. Bunlar genelde haymana tarafından yüzyıllar önce göçmüş kürtlerdir. Köyde imam ve öğretmen (okul varsa) dışında türk hatta akraba olmayan yoktur. Ama her seçimde yer gök mhp bayraklarıyla donatılır. Sandıktan çıkan sonuç da firesizdir. Kendi yaşayışları açısından asla asimile olmamışlardır. Bikbik eden klavye kürtçü faşistleri kıçlarını kaldırıp bi gidip incelesinler derim.
adına utanılan biridir.

soyunu inkar eden soysuzdur.
türk olduğu halde ''sosyalizm'' palavrasıyla pkk sempatizanlığı yapan insandan daha insan olduğu aşikar olan insandır.
saksafon kafaların soysuz ibarelerine maruz kalan ülkücü, vatan sever, anti hain kardeşimizdir. koçum benim.
aramızda o tarz bir insanla şöyle bir diyalog geçmişti. +'lar benim -'ler o.

-bütün kürtlerin amına koyayım
+neden ki? kürt olmak suç mu?
-la aslında bende kürdüm aq.