bugün

anadili ve varlığı ''bilinmeyen'' olan bir kızla evlenmektir aynı zamanda..
ne olmuş dedirtir. aşk işte.
(bkz: c est la vie)
hatadır.
fatal error.
çok anormal bir şeymiş gibi gösterilmesi komik.. kız arkadaşlarımdan bazıları kürttü, ne var bunda..
Farklı birşey değildir. Gönül bu kime aşık olacağı belli olmaz, din, dil, ırk farkı gözetmez.
türk kızına aşık olmaktan farklı olmayan eylemdir. güzel yemek yapıyorsa eğer tadından yenmez.
Insana aşık olmaktır tabi insanlık herkesin yapacağı iş değil kaldıki aşık olsun.
yedi tane abisiyle ayrı ayrı tanışma seramonileriyle hayatının s.kileceğini göze almak demektir.
gayet güzeldir ama ileride kültür uyuşmazlığı yuzunden sikinti yasanabilir...
molotof yemekle sonuçlanabilir. aman dikkat. biji biji vale vale.
bir türk kızına aşık olan kürt gence kıyasla daha az sorun yaşayacağı kesindir. artı aşkın dini, ırkı, dili olmamalı.
normal bir aşık olma eylemidir. Yaratıcıya şükürler olsun ki aşk milliyetçi değildir. Bir kez gönle düştü mü hapı yuttunuz demektir.
aşk bu. ot'a da konar (...)
bobrek elde gezilmesine neden olur.
türk kızlarından yüz bulamamaktır.

en azından antalya dan bi rus düşür lan!

edit: eksileyen kürt kızları umutlu...
koskoca dünyada başka kız bulamadın mı denecek durum.
Midesizliktir.

görsel
nasıl başıma geldi dedirtir.

kürtlerden nefret eden ben kürt ve kürt sempatizanı bir kıza aşık oldum seneler önce.
arkadaşlarına "sakın evlenme kanka" dedirtir. evet önce mhpli sonra akpli öyle bir arkadaşım var.
gereksizdir, aşık olacaksanız karadeniz kızlarına aşık olun vesselam (bkz: bunlar hep hayat tecrübesi) kolay gelsin.
Herhangi bir kıza aşık olmaktan farkı olmayan boktur. Hatta dur. Bence herhangi bir kimseye aşık olmaktan farkı olmayan boktur. Zira bir erkeğe aşık olmuştum da ağzıma sıçmıştıydı en son.Velhasıl kelam aşık falan olmayın olm. Sonra üzülüyonuz biz uğraşıyoruz sizinle.
Diger insanlara asik olmakla ayni seydir. Cunku kürtte insandir.
Imkansızdır. Bir erkek bir Kürt kızında ne bulabilir ki?