bugün

Koklayana kadardir. Lahmacun esansli oz kokusu olanlar ardir
o kadar çekicilerdir ki; kocası öldüğünde kocasının kardeşi ya da abisi dahi o kadınla evlenebilir.
çekici olanları mevcuttur tabi de inanılmaz çekicilik deyince insanın bir yok artık lebron james diyesi gelmiyor değil.
koklayana kadardır. bunca yıldır kokmayanına rastlamadım ulan tamam isyankarsınız hadi kendinize göre sözde ezilmiş bir halksınız onu anladıkta bu leş kokmanın bahanesi nedir onuda mı tc yaptı kekolar.
404 not found.
kaçın!!!

http://www.youtube.com/watch?v=QuljhAGyMxc
eğer kokmuyorsa ve yüzüne bakılırsa, düzer geçersin. onun dışında bir gelecek, bir kız arkadaş... aman aman, sakının.
askerdeyken üç ay insan yüzüne hasret kalınca çok güzel olduklarını farkettim manken gibiydiler. sonra izne çıktım gerçek kızları görünce düşündüm de asker arkadaşım kamil onlardan daha güzelmiş.
doğru, insanın içindeki sevgiyi çekip alırlar.
Enseden göte kadar inen kılları görünce ben vazgeçtim o çekicilikten. Siz kovalayın.
her coğrafyanın güzeli de çirkini de vardır.ama slavların güzeli çoktur.haliyle slav toplumlarıyla kaynaşmış yurttaşlarımızda güzel daha fazladır.

yani ege ve trakyadaki muhacir yurttaşlarımız içinden,kafkas göçmenlerinden, doğu karadeniz ve kuzeydoğu anadoludan güzel kızlar biraz daha fazla çıkar.nedeni belirttiğim üzere slavlardır.
gerçekten inanılmazdır.

inanılacak bi tarafı yoktur.
bu arada unuttum yazmayı emel sayın anne tarafından kürttür.