bugün

"böyle" kelimesi fazla bence.
benimde içime sinmiyor diye katılınabilecek görüş.

doğu illerinde yaşayanlar, az fatura ödeyin amk...
K.rt kardeşlerin bizden rahat yaşıyor merak etme. Vergi yok geçim derdi yok ohh.

Ayrıca;
(bkz: ceren melis fatma nur lütfen)
kurt yalayicisi lutfen.
kır düğünü yapıp beşi biyerdekileri babam takiyo sanki mk her ırktan insan fakir hümanist klavyenize koyiyim.
Benim de kullandıkları kaçak elektriği ödemek içime sinmiyor.
kesinlikle katıldığım görüş. o yüzden hepsini teker teker öldürüyoruz zaten.
neden kürtler dağın taşın üstünde yatıyor bunun araştırılması gerek dağa çıkmak kendi seçimiyse neden düşüneyim
ha kaçırıldıysa kahrolsun pkk ha dağa çıkmamış şehirde taşın üstünde yatıyorsa o zaman çalışsın .
ha işe mi almıyorlar işte o zaman gereken inatla öğrenmek istemediği türkçeyi öğrenmek. benimde ırkım karışık ama tutup demiyorum ki urduca yugoslavca öğrenecem ki istedim devlette bana bu hakkı verdi. urducayla yugoslavca öğrenip bu memlekette ne bok yiyecem.
Amerikanın kucağında oturduğu içindir.
herkesin içine sinmeyen şeyler var işte. bizim de askerimizi polisimizi kalleşce katleden, haince arkadan vuran Kürtlerin Yaşaması içime sinmiyor.
Dışına sinsin kardeşim.
kaçaklar, ödenmeyen faturalar, tüm tehtitleri serserilikleri ve şerefsizlikleri yaptıktan sonra mağdur olanların ceza almaları(arel üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Atilla Şentürk), yaşadıkları şehirlerin kültür, güvenlik ve refah seviyelerini düşürmeleri(özellikle turistik bölgeler), gelen ambulansı tekmelemeler, yakmalar, sağlık görevlilerine darp, araç kundaklamalar, sınıfta tek türk çocuk olduğun için yapılan tehtitler, atılan dayaklar ve kesilen haraçlar...

tüm bunlardan sonra pişkin bir şekilde : (bkz: dövlet bize bahmiy)

evet.. toprağın gerçek sahipleri devlet eliyle itilip kakılırken, ayağa kalkmak için koyduğu el çiğnenirken, kürtlerin böyle yaşaması içime sinmiyor.
aynen. Biz de isteriz ki bu insanlar orada kaçakçılığa, köy koruculuğuna mecbur bırakılmadan yaşayabilsin. Amma velakin o bölgede PKK ve PKK'nın türlü şehir yapılanmaları olduğu sürece orası hiç bir zaman Türkiye'nin daha zengin illeri gibi olamayacak.
sinmelidir.

tabi çok haklısınız zaten biz kayseri'de zenginlikten ne halt yiyeceğimizi şaşırıyoruz. sabah kahvaltıda bir avokado dilimi, parmesan peyniri, ve beyaz çay içiyoruz amk.
kaybolun gidin ne ajitasyoncu çıktınız.
suriyeli çocuklar bunlar. şu internet çağında bu kadar cahil olmak zor değil mi amk.

http://www.milliyet.com.t...detay/1822753/default.htm
mağdure bacı gibi her şeyi kendine yontup bir fırsat kollayan, mağdurum havası yaratmaya çalışan hevaller hakikaten komiksiniz.

(bkz: kürtçü manipülasyonu)