bugün

uludag sozluk klavye savascisi ekibinin yaptigi.

o kadar gerizekalilar ki hem kurtlere ana avrat duz gidiyorlar, demedikleri lafi birakmiyorlar, sonra terorist olmayan kurt kardesimizdir diyorlar.

sen hem adamlara ana baci say, sonra t.c vatandasiyim diyen kurtler dostumdur de.

bu nasil bir mantik lan aq kekolari sizi?

ulan kurt ile terorist arasindaki farki 354534343 derece miyop olan insan bile gordu, bu okuzler hala goremedi.

birilerinin ekmegine cok iyi yag suruyorsunuz afferim boyle devam edin.
Allah hainlere lanet etsin.
bağlılık bulamadigimizdan kurt düşmanlığı yapmak.
Ne kadar faşist insanların olduğunu gösterir. Ulan anlamıyorum arkadaş bu nasıl bir kindir.
biz kimseye düşman diiliz. ama bize düşman olana dost olmamız beklenemez.
Birisi suna kürt ile kürtçüyü arasndaki farkı anlatsın yoksa ezileni oynamaya devam edecek.
DAĞDA SAVAŞMAYIN MECLiSE GELiN DEDiLER ŞiMDi DE ONU iSTEMiYORLAR..

SEN KARŞINDAKiNE AiDiYET DUYDUSU HiSSETTiRMEZSEN KiMSE TAKMAZ..
BENiM GÖZÜMDE BU ÜLKE BENiM SiKTiR GiT DEMEKLE DAĞAD SAVAŞMAK AYNI ŞEY !!
TÜRK MiLLiYETÇiSi KÜRT MiLLiYETÇiSi AYNI ŞEY !!
TÜRK CAHiLi KÜRT CAHiLi AYNI ŞEY !!

ŞiMDi SEN CUVALDIZI TABiKi KENDiNE BATIRMAYIP KIZIP ONA GÖRE YARILAYACAKSIN BENi AZiZiM BiLiYORUM
VE KÜRTLERi FiLAN SAVUNDUGUM YOK SAVUNAMAM DA ÇÜNKÜ KÜRT OLUŞUMUNUN ÇOĞU CAHiLLiĞE iTiLMiŞ KENDiNi ÇOK GELiŞTiREMEMiŞ VE SOSYALLEŞEMEMiŞ iNSANLARDIR VE GENELDE DERTLERiNi KAVGA GÜRÜLTÜ iLE ANLATMAKTADIR..BUNA YOKUM iŞTE

HER KiM OLURSAN OL ÖNCE DUR EMPATi YAP YAPAMIYORSAN ALLAH KORKUNU DiNLE VE NEDEN NiYE DEMEYi ÖGREN.. EĞER BOŞ iŞ iÇiNSE SEN DE ONA VUR AMA EĞER SENiN EGONA TERS BiR ŞEYSE DUR...YOKSA ÖMÜR BOYU SEN DE BUNA MAGRUZ KALDIGIN AN KIZACAKSIN..
düşmanlık kürtlere değildir. düşmanlık ermeni dölü pkk lılaradır. 40 sene önce onların bizden farkı yoktu. ne zaman pkk kuruldu kürtler zulm çekmeye başladı. desteklemeyin şu şerefsizleri. destekçinin pkk lıdan gram farkı yoktur. bunlar neden karadenizde egede yaşayamıyor. çünkü halk desteği yok. sabah esnaf akşam silahlı terörist olanlar için ölüm haktır.
kürtlerin %90 ı pkklıdır kalan 10 birim iyi denecek kürt de içinde sempatizanlıgını tasıyordur o yuzden soylenecek tek soz var , alayınızın anasını avradını...
biz kürt düşmanlığı yapmıyoruz ama bu devletin her imkanından faydalanıp hainlik yapanları kast ediyorsan evet düşman dır kürt müş ermeniymiş farketmez bu devlette yaşıyorsan once hain olmamayı öğrenmelisin.
8 tane 10 tane şehidimiz var.
Hiç çekemem senin kurtlugunu de bağlılığını da.
Amk çocukları mahsus provokasyon yapıyorlar burada.
Sizden bağlılık bekleyen yok. Alayınızı domuz bağı yapmazsak yediğimiz ekmek içtiğimiz su haram olsun.
"Kürt kanı kokuyor" yazan sevgili okulumuzun tuvaletinde ha burada teröristler kastediliyor sıkıntı yok mu diycem. Bırakın allah aşkına ya faşizm bedeninizi sarmış. Kürtler istediği yerde kürtçe konuşabiliyor diyenler az sıkışınca kürtçe diye bir dil yoktur diyebiliyor.
Tavsiyem psikoloğa gidin. Irkçılık hastalıktır.
Vatanın bölünmez bütünlüğününe kastedip merhamet beklemek gibidir.