bu kurkleri giyecek olanlari, alacak olanlari "sevgiyle" anmamizi sagliyacak olan sayi...
katliam daha ufacık kartopu gibi bembeyaz yavruların başına ucu cengel biçimindeki demir parçasıyla vurup öldürmek.aynı şeyi o insanlara yapmak ne kadar zevkli olurdu.insanlar bu kadar mı acımasız , bu kadar mı insan dışı...
Öldürenlerden bir şekilde intikamalmasını istediğim topluluk, o avcı bozuntusu katilleri görsem ben de aynılarını onlara yapardım oracıkta *
öncelikle bize ermeni soykırımı yaftasını yapıştırmaya çalışanların gerçek vahsetini gösteriyor bu ,zira 325 bin ne demek aklım almadı önce ,bu hayvanların sayısı kaç ki , toptan biz bunları yok etcez diyin olsun bitsin.asıl soykırım eli ayağı olmayan ,kaçamayan ,kendini savunamayan ancak yerde sürünerek ilerleyebilen ve yüzebilen bu hayvanların kafasını parçalayarak öldürmektir.
http://www.kurkehayir.org
ilgili sitedeki görüntüleri izlemenizi tavsiye etmiyorum.çok sakin bir insan olmama rağmen, o insanların yanımda olmaları durumunda neler olucağını kimse bilemez.aynısını yapmaya çalışsam şerefsiz anında ölür.küfür etmek istiyorum şerefsiz diyorum edemiyorum.masa lambamı kırdım, allah belanızı versin.medeniyeti bize öğretmeye çalışan zihniyetlerinizi s*keyim.hepinizin öldürmeden derisini yüzüp, tuz dolu bir odaya fırlatmak istiyorum.en azından cehennemin nasıl bir yer olduğunu daha önceden kestirmiş olursunuz allahsız, köpekler.
kesinlikle izlemeyin sinirimden gözümden yaş geldi ,bunu yapanın allah belasını versin
(bkz: giderek forum moduna doğru ilerleyen sözlük)

görmezden gelmek en iyi kaçış yoludur maalsef. aynı kürk kullanan insanların yaptığı gibi. kaçmak yerine yapılanlarla yüzleşmek ve tepki oluşturmak insanlığımızın halen yerinde olduğunu göstermez mi?

biz mi insanız yoksa o görüntülerdeki müsvehteler mi?
(bkz: elleri kırılsın)
vahset in tanimini sozluklere,laruslara bakmamayi anlatan olay.
vahset nedir?
iste budur.
insanlık ayıbı
"önce öldürün bari o. çocukları!" dedirten eylem..
şu ana kadar kaç fokun öldürüldüğünü görmek istiyorsanız http://www.foklar.gen.tr/ vahşet bu...
dünyadaki görgüsüzlüğün de açlıkla aynı oranda çığ gibi büyüdüğünü gözler önüne seren başlık.