bugün

terörist beyanı.
beyaz kol verelim;

görsel

bayılıyorum bu okan bayülgen'e valla.

değişik bir taleptir.
görsel
kürdistan mı dedi o ben mi yanlış anladım. neresi orası bi tarif alsak. benim bildiğim kürdistan eyaleti iran'da var, birde k.ırak'ta kürt bölgesi var ama kürdistan mı bilemeyeceğim.
edit büdüt ve de not: türkiye sınırları dahilinde bir kürdistan yok, ha kürdistanda çok yaşamak istiyorsanız buyrun k.ırakta kandil dağı var. hazır geri çekiliyorlarken aralarına karışıp orada yaşıyabilirsiniz.
''biz zaten karakolları türkiye de yapıyoruz'' diyerek olaya nokta konabilirdi.
itin duası kabul olsaydı , gökten kemik yağardı .
kürdistan olmaz fakat karakollar orada durur.
Beleş Elektrik, beleş su,enik başına 100 kağıt, bedava sağlık hizmeti istiyon ama he mi?
rahat rahat uyuşturucu ve silah ticareti yapamıyoruz demektir.
olur efendim. bölge tamamen düşman unsurlardan temizlenir ve hiçbir şekilde düşman unsur kalmaz ise karakola da gerek kalmaz. ama şimdi siz operasyonda istemezseniz napak osurak mı ?
Barzani'ye iletlemeleri gereken fikir. Adam bölgesinde deli gibi karakol dikiyor her tarafa, durdurulamıyor.*

Edit: imla.
pkk nın , kadekin, kcknın, hpg nin acı olsada hükumeti kanırta kanırta yaptırdıkları eylemdir. ve karakollar teeek teek kapanıyor, helal olsun akepe !
Oğlum siz en iyisi Peter Pan'ın kayıp ülkesine gidin. Rahat rahat yaşarsınız bak kimse karışmaz.
olmayan bir ülke için gerçekleştirilen dilek cümlesidir. tuhaf ve sıkıcıdır.
o zaman git kürdistanda ağla tabi öyle bir yer varsa dedirten yakarıştır kıyamam.