bugün

ne yopak kaçak elektrikte mi kullanmayok? demiş.

ya amına koyayım, yıllardır yazarım, ne faşistim ne ırkçı, hayatta da kürt türk çerkez diye başlık açmam, sevmem bu muhabbetleri, hatta maç bile izlemem.

ama şu diyarbakır ve galatsaray maçında istiklal marşını yuhlamak gibi yaptıkları orospu çocukluğundan sonra çıldırmışımdır.

dedim ya ırkçılık yapmam ( sözüm o.çocuğu olan kürtlere ) bu anasını siktiklerim, lan dünya'da görülmemişi yapıyorlar, anasını sikeyim hükümete bile bu konuda giydirebilirim, sikerim bu ne lan taviz taviz taviz?

bu orospu çocukları yünanların yahudilerin bile göt korkusundan yapamayacağını elleri kollarını sallayarak yapıyor?

neden? tc vatandaşları söz de, faşistliğe maruz kaldıklarını savunarak yapıyorlar.

hepinizin......, be o. çocuğu, tc vatandaşlığından çıkmak, özgür iradene bağlı, gel bakanlar kuruluna ver dilekçeni, siktir ol git.

be yavşak, hem her şeyden yararlan, hem de köpeklik et.

abanacak size bu halk bir gün onu istiyorsunuz, o 5 tane orospu lgbt çakması renginizide ananızın amına sokacak o olacak yani.
vatandasliktan cikmak kolay degil diye biliyorum,askerlikte yapilmis olmali bildigim kadariyla.
ırak'a gidakte ışid bizi siksin mi demiş?
Özeti için (bkz: ırkçı değilim ama kürtlerin amına koyayım).
Çıkahta bizi siksinler mi bi tc sihmiyir.