bugün

sözlükteki ılıkları harekete geçirecek tespittir.

karı gibi küpe takıp erkek olduğunu sanan ılıklar var.
Kulak memesi kivaminda olurlar, kiclari baslari ayri oynar.
erkekligi kulakta arayan beyin yoksunu feryadıdır. komiktir. he denilip gecilmesi gerekir.
Kulaktaki küpeye göre cinsiyet belirleyen bir insanın yataktaki beklentilerini berak ettim doğrusu. iki kulagı delik olan bir sözde erkeğe verir misin yani sen?
evet hafif bir yumuşaklık var bu tür erkeklerde.
Yanlıştır.

Nedense küpe ve dövmeye karşı çok anlamsız bi zaafım var.

En çirkin erkek bile taksa şu küpeyi beğeniyorum abi.
Tuhaf.
Kafası sadece deliğe çalışan insan beyanı.
küpe takan ılık yok mu var.

Ama hepsi de ılık değil. Bazıları sıcaak, bazıları soğuuk. Dksjshsjzk.
doğrudur. yoksa bir erkek neden karı gibi küpe takar?
küpe takmak ile saat takmak bir bakıma aynıdır o zaman sende saat takma bana diyeceksinki saate bakıyorum hadi oradan telefon denen bir şey var 24 saat elinde senin nereye bakıyorsun sanane milletin küpesinden sen takamıyorsun tabi abilerin istemiyoru abi dediğim burada biyolojik değil mahalle abileri ama sen bunu kapatmak için ön yargı yapıp millete sataşıyorsun.
Bu başlık kendi kendini imha etmiştir. Küpe takan uzun saçlı sakallı erkek karizması diye birşey var, lütfen.
tazyikli su sıksan götürmeyecek olan hakikattir.
bu trollerin başlıklarına yazıpta amaçlarına ulaştırmayın bunları dedirtmiştir... kadınlara ilgi duyan, erkeğim diyen herkes sapına kadar erkektir... küpeye yüzüğe kolyeye bakılmaz...
bir gizli ılık tarafından göz koyduğu küpeli erkeğin kendisini silkerek aklını başına getirmesi ihtimali üzerine kurulmuş teori.

vereceksen git açı açık söyle bence, ılık mı değil mi sözlükte aramayla olmaz bu işler. yoksa 21. yüzyüılda kimsenin ılıklığı diğerini ilgilendirmiyor.
Küpe takıp gezmeye cesareti olmayan neandertallerin iddialarından birisi.
Küpe takmayan bir homo erectus olarak küpe takan erkeklerin ılık olmadığına kaniyim.
yanlış önermedir efem. bende küpe takardım ama hep ateş gibiydim serinletmedi beni 2 gramlık gümüş parçası.
başlığı açanın göt oğlanı olması.
corto maltese'den feci ayar yiyecek bir hakaret.
ılık ne lan allahsız demek istediğim söylenti.

küpe takan erkek ılık ise karıya kıza bakan siz nesiniz efendim.

afedersiniz ama godoş olabilir misiniz?
herkesin bildiği gerçektir. evet.
Dün akşam bir küpe takayım dedim; aman allahım o da ne. Ay böyle bir yumuşadım, hamur gibi oldum, üstteki apartman yöneticisine çıktım, kırıtarak ayy dedim ayoll hani aidatı almaya gelmedin, bak şimdi tangamın kıvrımlarında para uzat elini...derken tam o sırada küpe düşmez mi? Birden yine erkekleştim. "Lan bana bak yönetici misin nesin hıyarto; aidatları geç topluyosun birikiyor sonra götümüzde patlıyor ne biçim yöneticisin sen" diye bögürmüşüm.

Hemen eğildi "al abi bir küpe tak" dedi de kendime geldim. Hoşçakal aşkım diyerek dudaklarına bir buse kondurdum, ceylan gibi sekerek merdivenlerden caddeye, pazarcıların arasına patlıcan sormaya gittim.
Yok değil inanmayın.
bence yakisiyo. Tabii bazilarina. *
bu muhabbet hala kaldı mı yav dedirtendir..8 10 senesinin lafıydı bunlar,şimdi sivri burun ayakkabı küpe kombini yapan herif var lan..

küpe de takarım,fondöten de sürerim gerektiğinde,neredeyse bir kadınınki kadar kozmetik ürünüm vardır odamda..valla koltukaltına deodorant sıkmaktan aciz barzolar istediği kadar ılık desin,bakımlılık güzel şey..sizin gibi ayaktakımı sayesinde farkımız oluyo en azından
sağ kulağına takanlar ılıktır diye bir görüş var. doğrudur. sağ kulağına küpe takanlar cinsel tercihlerini belli etmektedir. sol kulakta sorun yoktur. her halükarda kızlara benzeme çabası olan erkek ılıktır. tayt giyip gezmelerini tavsiye ederim.