bugün

şehir kızları çok bozdu,ama köylü kızları saf temiz yurdum anadolu kadınıdır diyenler var.gerçek masumluk köyün kırlarında çimlerinde diyenler var.hiç de öyle değil bence köylü kızları şehirli kızlardan daha azgın..köye gittiğimde her zaman istediğimle sevişmem bunun kanıtı.
2 gönül bir olunca samanlığı seyran edenlerdir.
Ben rusyadayım evlenirsem rus köyünden evlenirim saf ve temiz.
Köylü kızları saf temiz hikayesi eskide kaldı kardeş. Şimdikiler şehirlidende beter.
şimdiki köylü kızların çoğunun tam bir seks makinesi olduğunu bilmeyen yazarın sorunzallıdır.
içi temiz olmadıktan sonra Kabe'ye gidip gelse ne yazar.. şehirde ne namus bekçileri var.
en azından bakirelik garanti, niçin sorunsal olsun ki diyerek düşünmemize neden olan hadisedir.
sorunsaldan cıkmış cevap bulmuş gercekliktir. en önemlısı duygu ahlak ve davranış yönunden temiz, bır erkek elını tutmamış gece başkalarıyla uyanmamış kızla evlenmektır. ben cok araştırdım. makedonya uskup ve diğer şehirlerinin dışında türkceyı turkıyeyı seven ayrıca cok güzel (sarışın mavı yeşil, acık esmer yeşil,beyaz mavı yeşil) yapıya sahıptırler evet beyler yolumuz acık olsun.
yeşilköy lüyse hemen mesaj atın. ciddi düşünüyorum.
Miras tarla sağlamsa olmayan sorunsaldır değilse kogöte.
Daha once koye gitmemis kisi sorunsali.
sozlugun erkek kezbanlarini cezbetmis olay.

hepsi dizilerden biliyor koyleri. buyuyunce gecer. yok heidi amk. al yanaklariyla kirlarda masum masum kosturup milka inekleriyle oynuyor.
organik morganik, temiz hava derken, sizi gömeceği kesin olan kızla evlenme sorunsalı.
evlenilmezdir. hele hele okumuş düzgün bir iş sahibi bir insan için düpedüz saçmalıktır, zaten böyle insanların aklından da kendileri gibi kültürlü ve çalışan kadınlar geçer. ha bir de ilginç bir taraf vardır, mesela gittik kızı aldık geldik şiveyi falanda düzelttiğini varsayalım ama yinede yok arkadaş oturmuyor bir türlü hiç bir şey zorla değil bilirsiniz. şehirde hiçte organik durmuyor, kabak gibi belli oluyor başka bir yerden getirildiği belli oluyor. yani anlayacağınız köyden biriyle evlendiğiniz zaman (bkz: hayat sevince güzel) adlı filmdeki gibi olacağını sanmayın aldığınız kadının.
Köylü kızı denince hemen ilk akla temizdir, masumdur, gözü yükseklerde değildir falan düşüncelerini düşünmemeniz gereken durumdur öncelikle, kesinlikle çoğu şehirli kızı ceplerinden çıkarırlar. ( çok ücra köylerde yaşayanlar hariç tabi)
köyleri dizilerde, filmlerde hatta abartacağım çizgi filmlerde gördüğü gibi olduğunu zanneden insanların sorunsalı. köyde büyüyüp yetişmiş biri olarak, köyler eskisi gibi değil hatta kızları da. birçoğu hatta hemen hemen hepsi üniversite bitirip köyle alakasız oluyor. öyle sandığınız gibi görmemiş, sus pus oturup sizi dinleyecek, şiveli, ezik kızlar yok köylerde *