bugün

horoz ve eşek sikmekten bıkmış abazan sözlük yazarlarına köyde sikmek için önerilen hayvanlardır.

benim oyum zürafadan yana.

(#21082350)

(#21070730)
ejdarha. gideri var. tövbe tövbe.
hayvan siken ayıoğlu ayı sikilebilir.
kıvırda kıçına sok senden ala hayvan yok, denmelidir böyle bir öneri isteyen kişiye.
ahlak dışı başlık açanlar. At arabaya götür, kafasını da cama sıkıştır.
niye böyle yapıyorsun güzel kardeşim? yartıcımız o hayvanları bizlere etinden, sütünden, gücünden, derisinden ne bileyim işte birçok şeyinden faydalanalım diye yaratmış güzel kardeşim. böyle yaparak o hayvanların psikolojisine çok ciddi zararlar veriyorsun. bu yaptığın hiç hoş değil. senden daha güçlü bir canlı seni savunmasız halde yakalayıp sana hiç hoş olmayan şeyler yaşatsa... empati yap biraz. yok mu koyunuzde helal süt emmis bir kız? onunla yuva kursanız beraber mutlu mesut yaşasanız, cinsel ihtiyaçlarınızı karşılıklı olarak giderseniz... fena mı olur? hem böyle yaparak sağlıklı nesiller yetiştirebilirsin ama sen 3 çocuk falan yapma. ülke buna hazır değil.

senin gibiler yüzünden ülkede hayvancilik gelişmiyo lan animalci ibne. hayvancılık olmadan nasıl amerika ya kafa tutcaz amk?
Muhtar. -biri silmis-
Orangutan.
Muhtarın kızı.
(bkz: başlık açma demiyorum hobi olarak yine aç)
hayvan sikmek ney lan?
yazarın önce kendisinden başlaması gerekir. öneri budur.
(bkz: yourself)
sen köyde misin onu söyle önce.
(bkz: yok artık oha denilen şeyler)
her türlü hayvana müsade varsa kendini sik.
http://inciswf.com/baslikbulamadin.swf

adam olmanın kıstasının üreme organı olmadığının net örneğidir bu tür önerilerin dile gelmiş olması bile.

http://inciswf.com/1324233832.swf
kafaya bak? ne kafası acaba? köydesin çok kızıştın, hani öleceksin yahu yapamazsan o işi. ram de kalan anılarla mastürbasyon yapmak yerine hayvan sikmeye karar veriyorsun ulaaann, kafanda bir kaç hayvan var da onlarda mevcut değil. ve internet bağlantısı kurarak sözlüğe yazıyorsun, öneri istiyorsun! seni hayal edebiliyorum, bir sazlığın içinde, elinde ipad, phone vb yazarken bir an dikkatin dağılıyor, aynen şöyle diyorsun "kelebekmiydi lan o?" oğlum harbi insan değilsin.
1- boz eşek
2- koyun
3- köpek
4- kaz.
(bkz: zürafayı bu işe karıştırma demiştim delikanlı)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

hayvan seven yazarlarımıza köy yerlerinde verilecek tavsiyelerdir.
tavsiye edilir, at