bugün

kötü yola düşmüş, her gün yüzlerce kişiyle yatmaya zorlanan bayanlardır bunlar.

bir gün oturduğum şehirde dolaşırken(şehrin ismini vermek istemiyorum bayan yazarlarımız affetsinler.) yanıma minyon tipli esmer, sakallı, parlak takım elbiseli bir abi yaklaştı. Tabii 1.95 boyumdan olsa gerek yanımda biraz ufak kaldı ama ne demişler ''boyu küçük olandan korkacaksın alttan alttan çalışırlar!''

sanki 20 yıllık dostummuş gibi adam suratıma sırıtarak o repliği kurdu:

-eğlence lazım mı?
+tabii abi neden olmasın!

üstün türk kanıyla beslenen beynimi kullanarak hemen cep telefonumdan güzide kardeşime mesaj attım. ayıptır söylemesi kardeşim çok zengindir. pezevenk abi telefonu görüp ''ne o yoksa arkadaşlarını mı çağırıyon keranacı!'' repliğini de kurduktan sonra konuşmaya başladım:

+evet abi bugelecek olan arkadaş çok zengindir.
-yaa iyi iyi! sende pek yakışıklıymışın ne halt etmeye para veriyon kızlar sana para verir zik beni diye!
+öyle tabii abi ama sende ne kızlar var? ben üstün türk kanı taşıyan güzel kızlardan sıkıldım da.
-rus var! sonra amerigalı var! alaman var! he bi de dün geldi fransız var!

fransız var dediğinde kafamda bir şimşek çaktı! aman tanrım dedim!

-af bıyır!
+hiç abi dışımdan düşünmüşüm.

hemen damarlarımdaki asil türk ve müslüman kan harekete geçti! kardeşimde geldiğinde parası neyse bastırıp tüm kızları satın almalı ve oradan kurtarmalıydık!

-uff arabaya bak hele!
+o araba arkadaşımın abi.
-vay anam vay!
&selamun aleyküm abi! beni çağırdın hayırdır?
+pezevenk abi biz sendeki tüm kızları satın alıyoruz!
-af bıyır?
+hepsini getir limuzine bindir hepsini alıyoruz!
-ee taam yiidim buyur hepsi senin olsun!
+fransız olan nerde?
-ihi bag en arkhada!
+aman tanrım sen sen! sen ne arıyorsun burada!
%caar! seni bulacağımı biliyordum!

tahmin edersiniz ki bu oydu! bu fransa seyahatimde tanıştığım güzel bayandı! benim için türkiyeye gelip kötü yola düşmüştü!

%caar! beni de türk yap ne olur!
+malesef güzel kız! sen kötü yola düşmüşsün! kızlığın bile bozulmuştur şimdi. yapacak bir şey yok...
%caar ne olur beni bırakma!
+seni bırakmayacağım sana ayda 50 bin dolar verecek olan biri var. işte karşında kardeşim.
%aman tanrım caar! kardeşin de senin kadar yakışıklıymış!
+öyledir fransız bayan ikimizde de üstün türk kanı var!
%anlıyorum caar. siz türkler gerçekten kahramansınız!
+hem kahraman hem zengin hem dinimize ve kültürümüze düşkünüzdür biz. ayrıca yakışıklıyızda. haydi şimdi bin limuzine de gidelim buradan.
%saol caar!

limuzine tüm kızları bindirdikten sonra yanımıza bir rusça bir almanca tercüman alıp kardeşimin malikanesine geldik. orada hepsinin hayat öyküsünü dinledik. hepsi aynı şeyi anlatıyordu:

''asil türk kanına sahip yakışıklı beyler bizi kandırdı fakat siz öyle değilsiniz!''

''tabii ki değiliz! biz müslüman türkler eşsiz bir kahramanız!''

selametle.
teomanın fahişe adlı parçası özetlemiştir
--spoiler--
sordum, niye sattın diye yoksulluğunu?
dedi, elimdeki sadece oydu

niye sattın vücudunu?
daha mı kötü, dedi, satmaktan ruhumu?
--spoiler--
kadın oldukları için artık yaşam değildir onlarınki her şey için çok geçtir, temizlenemez lekeleri. kimse sorgulamadan çizer atar onları, nerden niye düştüler o yola umursamadan. kimini kocası satmıştır, kimi aşkının peşinden koşmuş bu hallere gelmiştir, çoğunun hayatta kalmak için tek çaresi budur. pek tabii aynı duruma düşen erkekler de mevcuttur ama siz hiç kötü yola düşmüş bey duydunuz mu? yaşlı kadınların sırtında hayatlarını sürdürür mümkünse ev araba da aldırdıktan sonra el ayak çekerler "meslek"ten. kimse bilmez bile.
yolcu yolunu bilmezse bu ülkede erkeği de kadını da yolcudan ziyade yollu damgasını yapıştırıverir. allah yardımcısı olsun herkesin.