bugün

aslına bakılırsa başkası tarafından örnek isim verilerek açıklanacak böyle bir yazar yoktur.herkes elinden geldiğince başarılı ve sözlüğe katkıda bulunmaya çalışıyor.ancak girdiği entryler ile aldığı oylar sonucunda kendisini kötü yazar olarak sıfatlandırıyor ise bize bu konu hakkında söylencek pek birşey kalmıyor.
ancak genel bir ortama uygun kıyaslama örneğiyle verilen sıfat. neye göre kime göre kuralından yola çıkarak tespit afakidir.
bazılarının sindiremediği bir tanımlama.

bir yazara iyi de denebilir kötü de, her ikisi de aynı kefededir.
kendini ifade etmektense verilecek tepkilere öncelik tanıyan bir yurdum güzeli, bir türk aile silindirinden geçmiş pestil, bir pastel boyayla yapılmış resimdir o.
iyi ve faydalı bir başlığın ilk entry sayfasını bkz, sp, *, gibi ve vb. kofti entry lerle bok eden yazarlara denir.
hayal gücünün dar olan yazardır.
kötü yazar: ben...
bana göre ise, sözlük formatını bilmeyen ve sık sık imlâ hatası yapan yazarlar. gerçi sözlük formatında imlâ hatası yapmama hususu var bunu yazmama gerek yoktu. evet, bi' de entry'sini böyle gereksiz uzatan yazarlar var.
benimdir. bu tanımım bile başlığı açıklayıcı nitelikte olmadığı için silinebilir. eğlenmeye geliyorum buraya, dışarıda zaten yeterince stres var bir de niye aman yazım kurallarına dikkat edeyim diye strese sokayım kendimi. siz düzgün yazıyorsunuz da ne oluyor, madalya mi veriyorlar. alabileceğiniz en fazla hoş oy. peh yemişim hoşunu boşunu. burası sözlük amk. düzgün yazın.