bugün

o kadar iyi ki, çok kötü bir film.

bir film bu kadar boktan olamaz.

tabi amatör ruhla çekilmiş bir b olduğunu bildiğinizde, izlemesi keyifli bile olabiliyor...
Köpek balığının midesinden canlı çıkan kızın olduğu film. Saçmalığı tek cümleyle özetlenebilen film.
ingilizcesi shark attack olup bana niyeyse sarp apak'ı çağırıştırdı gece gece.
birazdan, sebeb olan hortuma bomba atılarak, bitecek işkencedir. ama hatun fena değilmiş.*
gece yarisi sesli kahkaha attiran film. adamin elektrikli testereyle havada ucan kopekbaligina kafadan dalip bir kizla beraber disari ciktigi sahnede yerlere yattim. ben malkocogluma karamuratima tarkanima gurban olurum.
orjinal adı;

sharknado

afişi;

görsel

yönetmeni;

görsel

bütçesi;

250.000 $

köpekbalığını öldür hakkını yeme bu bütçeye göre efektler güzel.

güzel haberi;

köpekbalığı istilası 2...
kanal d'nin "arka sokaklar" dizinin aslında ne kadar da kaliteli olduğunu bizlere göstermek için yayınladığı film.
adamın elinde elektrikli testereyle uçarak bir köpekbalığının ağzına girip, köpekbalığının 1 saat önce yediği kızı kurtardığı filmdir.
havada köpekbalıklarının uçuştuğu, köpekbalığının kızı helikopterden çekip yediği, saçma film.
"neden bu duruma polis, asker, çevik kuvvet, cia, fbi, hede, hödö müdahale etmiyor da, sahildeki bir barın sahibi, ailesi, barda çalışan bir kız ve barın 2 müşterisi dünyayı kurtarıyor?" gibi sorular sordurtan filmdir.
geçen akşam kanal d'de yayınlanan çok güzel ama çok fazla abartılı olan sinema filmi. orjinal adı sharknado.

aşırı abartıları var bu filmin, mesela;

* köpekbalıkları'nın havalarda uçuşması, havada uçan bir köpek balığının helikopterden kızı kapıp yemesi, aynı kızın yaklaşık 1 saat sonra adamın motorlu testere ile balığın içine girerek kızı canlı olarak çıkartması *, yolda giderken arabanın üzerine köpekbalığı düşmesi ve o balığın arabanın tavanını açarak adamın elini ısırması, bomba ile koskoca hortumun dindirilmesi gibi anlamsız ve abartılı sahneler vardı filmde.
AMK efektleri o kadar muhteşem ki 10 TL ye film çekmisler şuan bu işkenceye maruz kaldım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar