bugün

cahil cühela bir ailenin çocuklarının yaptığı insanlığa sığmayan davranış.çok doluyum sözlük,çaylak olmayada hiç niyetim yok.
çocuk aklı diyerek geçiştiremeyeceğim artık nasıl bir aile ortamında yetiştirildiklerini gördüğüm çocuklardır bunlar. ailesine aklıma gelen bütün küfürleri edebilirim bu yüzden. he çocuklara da ediyorum kimse kusura bakmasın.
bunlar soyut yıkanmış beyinliler. bunlar hem az şey bilen hemde uygulamaya koyarken bildiğinden daha cahil davrananlar. bunlar terbiyeden ve ahlaktan öte psikolojide bitik canlılar. bunlar aslında gördüğü yapmaya çalışan düşüncesiz sosyal asalaklar.
(bkz: bir çocuk bunu nasıl yapar)
insan bunlara küfür etmek bile istemiyor o derece yani, bunlar insan kılığına girmiş hayvanlar babadan oğula nesil herhalde bu anasını s*ktimin *r*spu çocukları.
(bkz: çoçuk dövmekden haz alınacak durumlar)
vakti zamanında nevrotik bir hastalık yada havale geçirmiş olması muhtemel olan çocuklardır. görüntüler insanın içini acıtıyor, özellikle de o köpeğin çığlıkları içimi parçaladı. hani hayattan bir anda soğutan şeyler diye başlıklar açılıyor ya, bu olay tam ona örnek olacak cinsten. hayır anlamadığım bu insanoğlunun hayvanlarla alıp veremediği nedir, gerçekten çok merak ediyorum. bugün bu caniliği yapanlar, ileriki yaşlarda neler yaparlar kim bilir. ya içi insan dolu otobüsleri yakarlar, ya da bomba patlatıp suçsuz günahsız insanları katlederler bu şereften ve beyinden yoksun insanlar. söylediklerimin hiç biri, bunlardan beklenmeyecek şeyler değil. hayır abartmıyorum.
çocukların yetiştiriliş tarzında bir sorun vardır. Ya da çocukluğunda geçirmiş olduğu bir sorun gibi bir şey.
O köpek acı acı havlarken, kahkaha atabilecek orospu çocuklarıdır..
cehennemde de böyle yanacaksınız orospu çocukları.
insan değillerdir.
çocuklarına hayvan sevgisini, daha doğrusu canlı sevgisinin aşılayamamış ailelerin eseridir ve vahşettir. insan insanlığından utanıyor. o köpeğin sesi hala kulaklarımda.
(bkz: biz biliyoruz bunların ne çocukları olduklarını)
kedi yaksa tamam anlıcam satanisttir derim. Ama köpek yakmak da ne? Kime tapıyor bunlar? Bir canlıyı diri diri yakmak nasıl bir vahşettir? Delinin delisi bile yapmaz bunu.
bunlar çocuk değil başlarında büyükleri de var. işte bu millet lanetlidir.
hayvanı yakana kadar işin ne kadar kötü olduğunu kestirememiş olabilirler ama o hayvan cayır cayır yanarken,kokusunu ciğerlerine çekerken o piçler hala nasıl gülebiliyorlar.ölmüşüz de ağlayanımız yokmuş.
videoyu izlemedim, izleyemem lakin yazılanlardan nasıl bir aşağılık durumla karşı karşı olunduğu anlaşılıyor, neler hissettiğimi söylersem zaten çaylak olurum. sizi yetiştiren annenizi at eşek siksin.
hayvana işkence insana işkence potansiyelinin en bariz işaretidir.
çocuk yaşta başlayan ve bu seviyeye çıkmış canice davranışlar, bu çocukların rehabilite edilmezlerse seri katil olabileceklerinin en bariz işaretleridir.
o masum hayvanın yerini ilerleyen yıllarda umarım masum insanlar almaz.
masum hayvanlar, şehirlerimizde bu tür davranışalara sık sık maruz kalıyorlar.
kuyruklarına teneke bağlanıyor, kuyrukları, kulakları kesiliyor, taşlanıyor.
kurbağalar maytapla patlatılıyor, karınca yuvaları benzin dökülüp yakılıyor.
türkiye de çocukların mahalle aralarında sıklıkla bu tür eylemlere başvurduğu gözlemlenebilir.
işte bu yüzdendirki ilerleyen yıllarda da şiddete bu kadar yatkın oluyoruz.
kadınlarımızı hunharca öldürüyoruz.
zevk için değil ama 5 tl için adam doğrayabiliyoruz.
seri katil olmuyoruz ama park meselesi, sıra kavgası yüzünden insan öldürebiliyoruz.
sağlıklı büyümüyor çocuklarımız.
orospu çocuklarının analarını da sikmek lazım. şerefsiz piçler topluluğu. hesap ta silinirse silinsin sikimde değil.
şimdi ben gitsem bu çocukları aynı şekilde yaksam katil derler bana,katil diyenleri de yakacaksın bu çocukları da yakacaksın.
ulan insanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş.
siz siz olun izlemeyin.

kimin nesi, neyin nesi bu çocuklar bilmiyorum ama tek bildiğim insan değil onlar.

yetiştiren anne baba nasıl bi ilgi alaka göstermiş şaştım.

hiç mi acımıyorlar, hiç mi hayvan sevgisi yok içlerinde.

ne yaptı acaba o hayvan onlara!
allah korkusu, peygamber sevgisi olmayan çocuğun yapabileceği bir eylemdir.
popolarına torpil tıkıp patlatmak gereken çocuklardır.
nasıl bir psikolojileri olduğunu anlamadığım evlatlarıdır.
belliki köpeği yakarken baya zevk almış, aynı zevki onu cehennemde yakan şeytan da alacaktır.
bunlar babadan oğla nesil heralde bu anasını siktimi orospu çocukları.babadan oğla nesil heralde bunlar. yani çok özür dilerim anasını siktimi orospu çocukları yani. bunlar babadan oğla nesil galiba hala değişmemiş benim zamanımdada böyleydi halen böyle yani.
kendini sevdirmeye çalışıyoki amına kodumun allahsızları kendini sevdirmeye çalışıyoki amına tü amına kodumun çocukları ananızı sikicem sizin. amına kodumun orospuları yani. onlar çıkmasın abi benim gözüme gözükmesinler ya. gidicem oraya camı çerçeveyi ana avrat hepsinin anasını bacısını sikicem ama sikemiyorum doğru örnek olmaya çalışıyorum.
amına kodumun orospu çocukları allahsızlar kitapsızlar. bu tarz orospu çocuklarının bu tarz şerefsizlerin başı ezilecek. onlar kim mahalle çocuğu ya. mahalle çocuğu yaa. amına koduğumun şerefsizi pisliği. onların hepsini sikiceksin anasınıda sikiceksin babasınıda sikiceksin.
sizin yapacağınız işi sikeyim tü orospu çocukları. *