bugün

Hadislere göre, Köpek necistir (pistir). Evde beslenemez. Beslenen eve melek girmez(!)

Fakat aynı hadisler deve sidiği(!) içmenin sünnet olduğunu da söyler.

O yüzden biri köpeklerin "necis" falan olduğunu söylerse, deve sidiği içmenin(!) de "sünnet" olduğunu ona hatırlatın.

Sonuçta aynı kaynaklarda bu da yazmıyor mu. *
Muhammed'in zırvalarından biridir. He diyip geçmek gerekir.

(bkz: He diyip geçmek)
Hadislerden bu sonucu çıkaran birey beyanıdır.

"geçen yine 1400 yıllık inancı sorguluyorum, benden önce 1 milyar insan sorgulamamış galiba, nasıl olur da bunları ben keşfederim dedim. Şaşırdım. Meğer hayatımın boşluğunu insanların asla emin olamayacaklar inançlarına saldırarak doldurmaya çalışıyormuşum. Ne kadar da döl israfıyım." düşüncesini yansıtan bir entry daha.
Kuran tek kaynaktır hadisler peygamberden 200 yıl sonra yazılmış uydurmalardır. Hatta güvenilir kabul edilen hadis yazarının tekine göre peygamber büyülenmiştir kuranda ise peygambere büyülenmiş diyenlerin apaçık müşrikler olduğunu cehennemde yanacağını kuranda yazar. Güvenilen(!) bir hadis yazarına göre yine peygamber binek hayvanlarını yemeyi yasaklamıştır fakat kuranda sadece 4 adet yiyeceğin haram olduğunu diğerlerinin serbest olduğunu söylemiş bunlarında zor durumlarda yenebileceğini söylemiştir. Kısacası bunun gibi yüzlerce örnek var hadisler insan uydurmasıdır.