bugün

ankara-bursa yolculuğumuzda uğramazsak olmaz yerimizdir.
hızlı, lezzetli, uygun.
yaptıkları et köfte çiğsi bu şekilde kokuyordu. bu daha tövbe yemem.
ekmek kadayıfının sadece uzerindeki kaymağı gidip marketten alsan daha pahalıya gelir.

Açıldığı bolgedeki tüm yol ustu kazıkçı ve leş tesisleri sikip atan köfteci.
Köfteci ramiz'den daha iyi olduğu kesindir.
köftesi o kadar güzel değildir şimdi abartmayalım da hizmeti gerçekten iyidir. o kadar kalabalığa başka işletmeye gitseniz fıtık olursunuz o da bir gerçek. hem hesaplı hem de karın doyurmaya yönelik bir yer. evet.
en güzel yanları hızlı olmaları. köf derken köfte geliyor önünüze. muazzam arı gibi çalışanları var.

lakin en kötü ürün yine köfte. abicim biraz pişirin şunu. hızlı gelecek diye çiğ köfte yemenin manası yok. bekleriz az biraz dert değil.

köftenin yanındaki sosa diyecek yok. korkuyorum bir gün ona ayrı ücret isteyecekler diye. o derece lezzetli.

salatları standart. ne eksiği var ne artısı.

kaymaklı ekmek kadayıfına girmiyorum bile. tüm rakiplerini ekarte eder.
istanbul da Ataşehir Novada avm ye şube açmıştır. Gittik test ettik.
istanbul ataşehir olduğu için fiyatlar yüksek olabilir diye tek porsiyon yedim ama köfte porsiyon 11,50 tl miş. Sanırım standart fiyat her şehir.
Ticket da geçerli olunca mis gibi oldu.
Sık sık gittiğim mekan.
(bkz: halt etmissin sen onu)
karar verin iyimi kötümü ona göre uçak biletimi ayıracağım.
Köftesi iyi değildir.
insan hayret ediyor meşhur olmasına...
Sattığı şey kesinlikle köfte değil.
ucuz olmasının sebebi, metro toptancı marketinden toplu şekilde ithal et almasıdır. bildiğim kadarıyla Denizli de ortaya çıkmıştır, Denizli Aquamall şubesi, günlük bir milyon TL ciro yaparken, aynı şube de 350 den fazla kişi çalışmaktadır. ayrıca aynı şube de hesap ödemek için 5 kasa vardır ve bu kasaların önünde sürekli sıra vardır.
(bkz: kehanet geliyor) 3 yıl içerisinde Türkiyenin restoran bim'i olacaktır.
kalitenin olmadığı sıradan bir köfteci.
Mafyanın çöktüğü iddia edilen köfteci. El değiştirdi diyorlar.

Bursa da bir arkadaşımız söyledi bilmiyorum. Hatta bursa dışına şube açmasının sebebi de buymuş. Yusuf kendisi bursa dışına şube açmak istemeyen biriymiş. Ne kadar doğrudur bilmem.
Bi ara yediğim köfteden kemik parçası çıkmıştı.
hizmetinin hızlı olması dışında bir numarası olmayan köfteci. oturursun hemen şiparişin gelir öyle beklemezsin onun harici köftesi köfte değildir. evet.
Belediye aşevleriyle yarışacak yoğunluğa sahip köftecidir.
Allah, " yürü ya kulum " dedi zannımca...
Bir ramiz değildir.
köfteleri kağıt gibi ve genelde yanmış olarak gelen overrated köfteci.
Her güzel şey gibi bokunu çıkardılar oturmaya yer bile kalmadı eskiden sadece biz bilirdik (bkz: hey gidi günler)
Yogurdu ciddi anlamda güzeldir. Köftedr Denizli, kuşadası, gemlik, bozüyük ve kırıkkale yedim ama bozüyük teki hizmet ve lezzeti diğerlerinde alınamıyor nedense. Ne zaman eskişehir-bozuyuk yolundan geçsem muhakkak dururum.
Gemlikteki şubesinde çalışmıştım. Pazar günleri nuhun gemisi gibi akın ediyolar sanki köfte beleş. Yer bulamassın yerr.
Yeni nesil köftecidir. Boluya giderken uğramış bulundum, ipi koparan gelmis gibi bir kalabalık söz konusuydu. Oldukça ürkütücü bir görüntü vardı.
Ucuzluğu beni biraz düşündürttü. Acaba(!) dedirtti.
Geçenlerde bir akşam Kadıköy sahilde yaklaşık 10 kişi motorsikletlerle takılırken, ne yapsak, nereye gitsek, ne yesek diye düşünürken aramızdan birisi köfteci Yusuf'a gidip köfte yiyelim dedi. Bizde kabul ettik. işin garip tarafı bende yakın bir yerde sanıyordum ama yokmuş. Nedendir bende anlayamadım sırf köfte yemek için köfteci Yusuf'a taaaa Bursa'ya gitmiştik. Gidip gecenin köründe köftelerimizi yedik, bir de gitmişken Bursa'da go-kart yaptık sonra motorlarla basıp geri istanbul'a geldik.

Şuanda düşünüyorumda sırf arkadaşımız oranın köftesinin ne kadar iyi olduğunu bize kanıtlayacak diye kalkıp o kadar yol gittik lan. Ama tüm bunlara rağmen diyorum ki gidin, ciddi anlamda bana köfteyi sevdirmiştir. Hayatımda yediğim en mükemmel köfteydi.