bugün

star gündem sitesinde yayınlanan haber.
buyrun http://www.stargundem.com/?news=7398
insanı heycanlandıran bir haykırış..
inada binen dizinin habercisi. yayınlamakda bu kadar da ısrar edilmez be kardeşim. olmuyorsa olmuyor işte. birde ilgili haber de polat alemdar kötülerle karşı mücadele edecek deniliyor. yeni bir konsey oluşturucaklar heralde. bunlar memlekette bütün kötüleri yenmedi miydi? ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa...
olamazz diyerekten tepki vermek istediğim olay.
memlekette kötünün bitmediğinin habercisi. eski bölümlerinde, hapishanede şahin ağa bi olay anlatmıştı. -bir zamanlar bir ağa varmış, herkes hürmet gösterir, herkes saygı duyarmış. gün gelmiş ağanın cezası dolmuş. herkes ağanın döşeğini kapma peşinde. ağa -meraklanmayın, dışarda iki puşt var, onları temizleyip hemen geri geleceğim- demiş. ağa çıkmış, günler geçmiş, haftalar geçmiş, aylar geçmiş haber yok. bir gün dışarı çıkanlardan birisi ağadan haber getirmiş. ağa demiş ki -ben içeri girdiğimde dışarda vardı iki puşt, dışarı çıktım gördüm ki alem olmuş puşt oğlu puşt, vur vur bitmiyo.-

not: yukarıda yazılanlar dizinin içeriği ile ilgilidir. dizi olaylara bu şekilde baktığı için devamlılığını legalleştirmiştir. demek ki onlara göre kötü bitmemiştir bitmeyecektir.
vay be kötü bitmemişmiş. onun habercisi sloganmış, bu da tanım olsun.

kötü bitmemişmişmişmiş. pana film ekibi dizinin bölümü başına milyon dolarlar kazanırken kötülük bitecekmişimişimişimişimişimşimişmişim. onların sayesinde biz her bölümde kesilen kafaları gördükçe sokaklardaki suç oranı azalacakmışımışmışımşımşımşımşımşımşımımşmışmışmşmşm. yoksulluk azalacak, kapkaçlar, cinayetler azalacak, ferah bir ülke olacakmışızımışmışmmışzaykyk. hepsi kurtlar vadisinin mükemmel, bölüm başına 2,5 milyon dolara yakın cirosuyla aylık 10 milyon dolara yakın gelir elde eden, şiddet ve dangalaklar sayesinde para kazanan ekibi sayesindeymişişmişmiş. polat alemder türk gençliğine örnek olacakmışmışmış, o örnek türk genci sonra polat abisine özenip istanbulun ortasında bir metrodan kaçak geçmek isterken kendisini durduran zavallı güvenlik görevlisinin boğazını kesecekmmişmişmişim.

siz pana film ekibine para kazandırmaya devam edin. kötülükler de bitsin.
altına girilen entrye not düşülmesine rağmen kötülenen başlık.

ilk dönem kurtlar vadisinde kötü bırakılmadığını, şimdi neyle mücadele edileceği, bunun da dizinin saçmalığı olduğunu düşünenlere, dizinin kendi iç mantığı anlatılmaya çalışılmıştır. diziyi realite gibi görüp kötü yorumlayanlarla, diziyi realite gibi görüp, yaşayıp, kötülük yapanların, kapkaç yapanların, metroda boğaz kesenlerin (bir yerde) bir farkı yoktur. ikisi de kendini kaptırmıştır.

siz kötülükleri gösterenleri kötüleyin, kötülük de bitsin.
(bkz: erken geldi dikkat edersen)
(bkz: erken boşalan kurtlar vadisi ekibi)
buyrun efendim fragmanı; http://www.stargundem.com/?news=7934
milli görüşçüler gibi devletle inatlaşılan durum.
onu diyen bunu da dedi :

(bkz: tek yol kurtlar vadisi)* * * *
hic bu kadar komik bir tanıtım görmemistim...