bugün

evet efendim...

ismini yetim koyacağım tüm isteklerimin bundan sonra, bulduğum her intiharı edebilirdim şu anda ama kayda değer bir intihar bulamadım, ip aradığım asırlık çınar dallarında...

bugün yine mutluydum birkaç olay yaşadım tüm günümün evveliyatını hoplattı arkadaşlar ya. bugün bayram kurban bayramı yahu. nasıl bir türkiye'Ye doğru gidiyoruz ey ümmet-i alem. ak parti de olmasa inanın şu sokaklar mini etekli kızlardan geçilmez katil olurduk. sabah kalktım yatalak valideciğimin ellerini öptüm 25 lira bayram harçlığı verdı külodundan çıkarıp, babacığımın elini öptüm o hiç para vermedi. sanırım o da sevmiyor beni artık. sevmesin çok da ak parti yani. birazcık da olsa tepemin dindarı attı ama babadır sonunda yani, baban abazan olsa sırtında geneleve taşıyacaksın demişler.

neyse kalktım bugün hava sıcaktı. yazlıkların arasından sandaletlerimi çıkarmıştım akşam. yarın giyerim diye yastığımın altına koymuştum. öyle uyumuşum. ben çok severim öyle şeyleri. babacığım eskiden alırdı yastığımın altına koyardı. artık koyulmadık bi kulağımın arkası kaldı, babam hediye almadığı için. insanlar çok kötü.

hülasa, dediğim gibi terzi naşit, dayım, kapıcı sinan abi ve pideci rahmet abi ile ortak mala, yani kurbana girmiştik. kahvaltımı ettim namazdan geldikten sonra, cemaatten arkadaşlarla falan pandikleştik, fırıncı amca gıdığımı falan sevip okşadı, bedava poğça falan da verdi 2 tane kaşarlı. gerçi neden hep kaşarlı poğçalar susamlı olur anlamış da değilim açıkçası. acaba şaşırıyor mu fırıncılar o yüzden bir ayraç görevi mi amaan neyse ne çok düşünüyorum az tayyip erdoğan değilim ben de hani.

hülasa, dediğim gibi kurbana gittik ve pideci rahmet abinin burnu dağılmıştı. malın arkasına geçmiş, mal da buna öyle bir tepti ki anasından aldığı kuran dersleri burnundan geldi kuranıma. kurbanı ben kestim arkadaşlar. biliyorsunuz muhitimdeki adonis kasına sahip tek erkek benim. meselam hem güçlü kuvvetliyim, uzun boyluyum, karizmatik, kaslı(adonis), triseps falan da var. he büyük penisliyim ayrıca ama o pek etkisi yok bu konularda. onun uzmanlık alanı başka yani, o taraklarda da bezim yok biliyorsunuz.

malı yatırdık falan hayvan nasıl bağrıyor kes beni kes beni diye. öyle gaza gelmişim bıçağı bir soktum gırtlağına, gözündeki mendil fırladı hayvanın bıçağı gördü. sanırım ödü patlıyordu da zorunan kestim kafayı aldım hemen arabanın bagajının üstüne koydum süs misali.

bu esnada da tricepslerimi kasıyorum, yani kasımı sıkıyorum ki fotojenik bir görüntü oluşsun. metrobüste falan genelde ayakta giderim güzel bir kız görürsem. benim de böyle egolarım var yani. öyle ayağa kalkıp demirden tek elimle tutup kasımı sıkıyorum ki vay bee ne kaslı çocukmuş, keşke bunu yesek falan desinler. yani allah günah yazmasın tabii ki seks meks yaptığımız yok ama böyle arada gaza geliyorum falan.

neyse tam o esnada kurban kesişimi izleyen mini etekli, sarı saçlı, kırmızı öjeli gayet sevişilebilecek koca göğüslü ve altına sütyen giymemiş kız ile göz göze geldim. sonra o ara kalktım ve yanına doğru gittim...

sayın açık saçık hanfendi?? neden bu kıyafetlerle bizi izliyorsunuz ki? beni cenabet hayvanı mundar ediceksiniz. lütfen siktir olup gider misin lütfen dedim.

kız hemen atıldı ve; ya ne kadar erkeksi bişisin lan sen, bicirik. offf hem de kadınları tersliyorsun. ne güzel sevişilir senle ya, seks yapsana lan benle. gel 50 milyon veririm bak, beni de öyle kes üff cinsel uzvun da ne kadar büyük, pantolondan belli oluyor kocaman damarlı yeah.

ya siz ak partili misiniz? neden oramı buramı kurcaladınız sayın açık saçık hanfendi. orospuluk yapmayınız lütfen dedim ve kenara ittim. kız ayağıma yapıştı ve küsme ne olur, sana bir barış elçisi olarak geldim sayılabilir. mahallenin laik insanları gönderdi beni. sana barışmak için bir göğüs tanesi uzatıyorum kabul et lütfen dedi.

bir kurbanın kestiğim başına, bir de gövdesine baktım ve elimi akan kanlara doğru uzatarak parmağımı batırdım. kızın iki kaşının ortasına kanlı parmağımı bastım ve selametle diyerek ittikten sonra oradan uzaklaştım.

işte yine bir kesim kurban bayramı dahi olsa laiklik yapamadan duramıyordu. işte laiklik, işte çağdaşlık kardeşim. siz seçin yolunuzu. bence dindarlık ve ak partililik en iyisi arkadaşlar.

*hep doğruyu söyledim ya size, artık hiç inanmazsınız değil mi bana?
boğanın yarraa görüp azmıştır. ciddiye almayın.
aynısı benim de başıma gelmiştir. ama baş roldeki hatun mini etekli olmasının yanında türbanlıdır da.
Şeytanın ilk kurban kesme ibadetindede yaptığı gibi insanları insan sülietine girip baştan çıkarma durumu.
tanrılar kurban isterken (-ki genelde bakire bir hatun olur), o anda dile gelen bakire ve mini etekli hatunun çaresizlikten öküze seks teklifi yapmasıdır.

(bkz: terzi naşit kim lan)

not: ne bekliyordunuz amk. böyle saçma bir başlığa olumlu bir tepki koymamı mı?
[http://www.facebook.com/t...222313107&topic=25997] böyle de bişey keşfettim ama doğru mudur bilemem!
vakitsiz gelen kızdır. neyse efenim, bir günde iki kere et kestirir..
şu dananın bacağını tut da keseyim

ya da

işkembeyi al da temizleyedur

şeklinde oyalanabilecek kız. hemen göndermemek lazım, az iş yapsın millete bayram bayram.
(bkz: allah inancı olmayan her türlü kötülüğü yapar)
(bkz: kız azmış beyler)*
kurban kesmenin faydalarından biridir. bu ibadeti yapmayan biri için böyle bir durumun gerçekleşmesi imkansız değil mi; cenabırabbilalemin işte allah büyük.
+ bengüsu şurdan bıçağı verir misin ?
- veririm ama bir şartla.
+ ne şartı lan ? versene hayvan kaçacak.
- beni bi siker misin hikmet.
+ şu bıçağı götüne koyarım senin kız.
(bkz: şeytan kızları)
hangi partiye oy verdiği bellidir.
(bkz: acemi kasaplar) haberine konu olmanızı sağlayacak kızdır.*
Entry'i açanın hayal gücünün boyutunu göstermesi açısından önemlidir.