bugün

yarın yapılacak olan bakanlar kurulundan çıkması beklenen karar.
yarın yapılacak bakanlar kurulunda çıkmaması halinde intihar etmeme sebep olacak karar.
hadi inşallah diyebilecek bir yıllık izin tadında kurban bayramı tatilidir. amma velakin, benim askerim ve polisim gece nöbette elleri tetikte bekler iken, kıçları sıcacık yorganında gezdirip, kızgın kumlardan serin sulara atlayan üst diplomasi bürokrat/memur/memurlarına yarayacak bayram tatili.
biraz kafa dinleme fırsatı olacaktır. gerçi özel sektördekilere 2,5 gün yine yıllık izinden gidecek ama...
Kendimi ulan dayan bu son hafta diye avutarak geldim işe, şaka bi yan tatil olmazsa o zaman sıçtık işte.
aslında tatilin 5 gün olması olayıdır. +4 gün zaten tatildir.
ak partimizin harika icraatıdır. sen çok yaşa uzun adam.
yarın bakanlar kurulunda çıkmaması halinde meclis önünde kendimi yakacağım hadise.
Ailecek sevindiğimiz hadise. Biz mi kurtaracağız dünyayı. Boşveeer.
utanmasalar 1 kasım seçimleriyle birleştirecekler. gerçi utandıklarını da pek sanmıyorum.

neyse, en azından daha az kaza olur.
çalışanları sevindirecek haber.
Bu ne arkadaş bu kadar tatil zaten iş yapilmiyor. is hayatimda yeni reformlar yapilacagina surekli tatil.
en çok turizmcilerin işine gelecek olan durum.. bu durumdan memnun kalacak olan memurlar da var elbette.. maalesef banka çalışanları ve eczane çalışanları bu tatillerden nasiplenemiyor.
Yıllık iki buçuk gün iş kaybı daha. Bakan iş turizmini canlandıracak demiş ama zaten yoklarda sürünen üretim gibi konular bakımından Türkiye'ye verdiği zarar daha büyük.

Yıllık kabaca 252 iş günü üzerinden hesap yapılırsa milli gelirde de kabaca yüzde 1 kayıp demek. Tabii ki kâğıt üzerindeki gibi birebir bu kadar kayıp olmayacak. Ancak fikir vermesi açısından önemli bir üretim ve gelir kaybı olacağı çok açık.

Bakan Topçu tatil uzatmasını “iş turizmi” açısından faydası olacağını düşündüğü için istemiş. Belli ki atanmış bakanın kafası karışık. iç turizme düşük bir katkısı olabilir belki ama ‘iş’ kısmına zararı olacağını kabinede koltuğuna en yakın ekonomi bakanlarından birine sorabilirdi.
özel sektörün yine bok yiyeceği tatil. işte insnalar bu yüzden memur olmak istiyor. tatili bol kadro garanti. ulan bir haftanın yarısı dini bayram diye geri kalan yarısı tatil edilir mi ? öğrenciyim benim işime gelir de bu manyak mısınız olum kafadan 2.5 gün. şükür üreten bir ekonomimiz yok da ekonomiyi kötü etkilemez *
ak partinin milletimize hediyesidir kıymetini bilelim. sen çok yaşa uzun adam.
Dediler ki kamu çalışanlarına tatil size değil, kamunun anasnı skeyim dedim.
zengin tatile orta halli memlekete fakir fabrikaya.
eceviti anımsattı bir an.
karpuz gibi yata yata büyümeyi bekleyen insanımızın bayram ettiği bayramdır.
"sen kimsin ki 9 gün tatil yapıyosun amına koyim?" demezler mi adama?
Ramazan da 9 günmüş. Yıllık izin kullanmaya gerek yok demek ki bu yıl. Seneye biriktirip toptan kullanılır mis gibi 1 ay tatil yapılır.
Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım ın müjdeledigi haber.

işte ak parti sayesinde yine uzun bir tatil yapacağız müminler.
hemen google earth üzerinden bir güzergah oluşturalım ve planlarımızı yapalım.
akp döneminde olmuştur.