bugün

ülkemizin refahı ve demokratik gelişimi açısından önemli olan plan.

ateistlerin müslümanları anlaması için tek şart kuran okumalarıdır empati yapmaları için bu şarttır, çünkü müminler zaman zaman yaptıkları ile dinden çıkıp kelimeyi şehadet ile dine geri gelmektedirler, müminler ateistlerle empati yapabilmektedir, ateistlerin müminlerle empati yapabilmesinin tek yolu kuran okumaktan geçer hristiyan ve diğer kardeşlerimizde kuran okuduklarında müminleri anlayacaklar ve refah seviyemiz yükselecektir. kuran okumayı bilmeyenlere bir yıl süre verilmeli elif-ba kuran öğreniyorum cd'leri ve bir adet kuranı kerim hediye edilmelidir, bir yıl içerisinde kuran okumayı öğrenemeyenlerin vatandaşlığı iptal edilmeli ve nüfus cüzdanları geçersiz sayılmalıdır.
'' git ozaman iranda yada arabistanda yaşa madem kuran öğrenmeye bukadar meraklısın'' cümlesi akla getirten durumdur.
(bkz: türkiyeyi müslüman ülke sanmak)
(bkz: sesli güldüm piç)
sıradışı bir program.
kuran-ı kerim'i okumayı öğrenenlere devletimiz bir kilo ülker çikolatalı gofret ile ödüllendirecektir.
turizmi kökten baltalayacak uygulama.

ülkenin en büyük 2. gelir kalemini sikip atmak ne güzel bir uygulamadır hani.
kuran okumayı bilmeyenleri sınır dışına gönderilmesi halinde türkiye nin %80 ülkeyi boşaltır. dinde zorlama olmadığı gibi baskı kurarak kuran öğretilmesi zordur. kuran okumak içten gelen bir duygudur. zorla kimse öğrenmez.
Bir avuç ateist ve deist dışında herkesin yurtdışı edilmesi ile sonuçlanabilecek olay.

Ben bu sureyi okumayı bilen müslüman türk görmedim henüz:
(bkz: nisa 34)