bugün

Trajikomik bir ortadoğulu türkiye gerçeği.

Gülüyorum. Çünkü ülkeye acıyorum.

görsel

YouTube’da ‘Mekselina islam’ adlı kanal tarafından yayımlanan ‘iki evli olmak’ başlıklı bir videoda sunucu kadına gelen, “Benim eşim iki evli, yani benim kumam var. Kumamla çok iyi anlaşıyoruz ama bazen eşim ayrımcılık yapıyor. Ona daha çok değer verdiğini görüp üzülüyorum. Sence günaha mı giriyorum, bana tavsiyelerin nelerdir?” sorusu ve verilen yanıt, sosyal medyada tepki çekti.

Daha sonra bu durumu değerlendiren sunucu, “Şimdi şurası çok önemli. ‘Kumamla çok iyi anlaşıyoruz’ Benim için burası o kadar kıymetli ki ben okuduğum zaman bu kardeşimiz için ne tavsiye edebilirim dedim. Benim hiç bir şey tavsiye etmeme gerek yok, çünkü benim haddime değil. Ben o konumda bile değilim” şeklinde konuştu.

Açıklamalarına devam eden sunucu, “Kardeşimiz o kadar güzel bir cümle kullanmış ki, ‘Kumamla çok iyi anlaşıyoruz’ Bir insanın, bir kadının en zor sınavıdır. Eşinin başka biriyle evlenmesi yani ikinci eş alması. Bu hanım kardeşimizin ‘Kumamla çok iyi anlaşıyoruz’ demesi benim çok dikkatimi çekti” dedi.

https://tele1.com.tr/bu-v...demesi-cok-onemli-319837/
arap kızları, erkeklerine allah gibi tapıyor hamdolsun. arap kızı diyip faşistlik yapmayalım da, islamik girller, maşallah kocasına çok düşkün. adam ikiyi alıyor ses etmiyor, üçü alıyor ses etmiyor, dördü alıyor ses etmiyor. ben olsam, o pembe panjurdan dandik yuvayı, yıkar geçerim valla. hatta şey derim.

bu adam benimle ilgilenmiyorsa, kiminle ilgileniyor, beni sikmiyorsa kimi sikiyor diye car car konuşurum valla.

aslında bu islamik girller erkeğin çok kadın isteğini doğal karşılıyorlar. zaten evrimde de yeri var. e ama evrimde kadın için de böyle bir durum var. ama bu islamik girller kadının erkeğe ait olduğunu düşünüyorlar, ama yine kadının günahı kadına yazılıyor, erkek mesul tutulmuyor. bilemiyorum altan, ortadoğulu erkekler kadınları zaptemeyince böyle din mi uydurdular diye düşünmeden edemiyorum.

iyiki türk kültürüne doğmuş bir türk kızıyım bu dandik memlekette.

ve ne kadar islamik girl tanıdıysam, içinde yanan ateşi hissediyordum yeminle. bir erkek dört kadına yetebiliyor he mi? bırak dördü, ikiye bile yetemez.

islamik boylar da aynı.

yaş aldıkça dinsizleşiyorum. mazur görün.
Oturduğu koltuğun fiyatı 6000 liradan başlıyor. 1500 liralık köşe takımında oturup bu şekilde konuşacak değil tabi. Muhtemelen adamdan da kurtulmuş. işte başarılı evlilik böyle olur.
Büyük ihtimal yemeği çamaşırı kumaya ittirdiği için iyi anlaştığını sanıyor. Ayrımcılıktan kastı da Herifin sürekli kumayla yatıp, birinciyi sadece çocuk bakıcısı olarak görmesi.

Sevmedikleri Batılılar bu Arap devşirmelerden daha ahlaklı yeminle.