bugün

Akabinde boynunuza dolanıp boğulmanıza neden olan eylemdir. Boynunuza dolanmasa da sabah baş ağrısı ile uyanmanıza sebep verebilecek eylemdir.
kulaklığa dolanarak koparmanıza neden olabilecek eylem. tercihi olarak boğula da bilirsiniz. aman siktir et müzik daha önemli.
dinlenen en son şarkı hatırlanıyorsa ve gecenin bir vakti uyanınca bir yerlerden gelen kısık müziğin kaynağının hala kendi kendine çalmakta olan aletten geldiği fark edildiyse müzik listesine bakılarak bilinçsiz bir şekilde kaç şarkının dinlenildiğinin fark edilebileceği durumdur. (ömür boyu bir daha kuramayacağım bir cümle kurdum lan)

sabah uyanınca mp3'ün odanın bir yerinde kulaklığın yatağın altında bulunması durumuna gebedir.
yine böyle bir gece uyumuşken, radyo yayını değiştirip sabah ezanı vererek, yataktan öldüm mü lan ben diye kalkmama sebep olmuştur. beyaz ışık gerçek sözlük.
sabaha telefonunuzun sarjının bomboş olacağını gösteren eylem.
Otobuste yapilmasi sakincalidir. Bir de yanni dinlerken asla yapilmamalidir. Gecenlerde yaptim, sarigazi'de son durakta indim. Son otobusmus. Eve gidene kadar 2 saat harcadim.
en ufak bir sesle bile uyanabilen bir yapım olduğu için sadece imrenebildiğim eylemdir.
kafa siken olaydır. zira playlist death in fire dan guardians of asgaard'a kadar. allahtan artık telefonların şarjı 2 saatte bitiyor da ölmüyoruz.
ölümle sonuçlanabilecek derecede önemli konu. *