bugün

sözlükte eksik kalmış önemli bir kavramdırlar efendim...*

(bkz: olmazsa olmaz)
rengi de çok önemli bu pisliklerin..

(bkz: yaran basliklar)
bir süre bakılıp, sağa sola, dona ,atlete sürülerek imha edilir...
tadı ekşi olan pisliklerdir.

not: bunun tadına bakmak kötü bişeyse bi arkadaşım yapmıştı. eğer kötü bişey değilse bizzat ben yaptım*
(bkz: kafayı sertçe kaşıyınca tırnak arasına biriken deri parçaları)
kulağın iyi duyması için gerekli olan kulak zarının yumuşaklığını sağlayan bir maddedir efendim...
Bir diğer vucut için önemli iğrençlik için (bkz: sümük)
mide bulandırıcı başlık. *
(bkz: elf misiniz lan siz)
Kulakta kaldığı süreye bağlı olarak turuncudan siyaha kadar çok zengin bir renk spektrumuna sahip pisliklerdir. Bir de doktorun kulak zarınızı görememesinden mütevellit temizlemeye kalkışması sonucu fındık büyüklüğündeki bu cismin karşı duvara fırlamasıyla oluşan utanç anının vesilesidirler.
acı bi tadi vardir..hatta cocuklugumda bakkalımız dondurma kulahıyla temizlerdi kulaklarını ..
kalemle kulak karıstırıldıktan sonra arka kapakta beliren marmelat kıvamındaki sey
bazıları hiç gerek duymasa da bu pisliklerden kurtulmak için kullanılan kulak temizleme çubukları vardır.hemen hemen her banyodan sonra kullanıldığı taktirde kulağınızın içini gören insanların midesini bulandırmazsınız. fakat bu pisliklerden kurtulcam derken çubuk sertçe kulakta gezdirilmemelidir,zira bu şekilde kulak zarına büyük zarar verilir!kulak yavaş ve fazla bastırmadan temizlenmelidir.
tadı acı olan pisliklerdir.
kız arkadaşın yanında çıkınca çok utanılan çok fazla kulaklıkla müzik dinlemekten kaynaklanan kir bütünü.
bunları otobüste yanınızda oturan kelli felli adamda görürseniz ilk durakta kendinizi aşağıya atarcasına inmenizi sağlayacak iğrençcikler.
(bkz: götün kaşınması)
(bkz: tırnakları yiyip yere tükürmek)
(bkz: tırnakları yiyip yutmak)
(bkz: başka kaldı mı)
(bkz: bokunu yemek)
(bkz: oha)