bugün

sol düşüncenin ne olduğunu kavrayamamış kişidir.
sikerler öyle sosyalisti.
(bkz: benjamin kastaryan)

düzenleme: hiçbir giriyi refere etmiyor. söz konusu saldırıyı desteklemekte kendisi.
(bkz: istanbul da kreşe molotoflu saldırı)
solcu olmayı 1 mayısta bankalara ve işyerlerine molotof ve taş atmak sanan elemanlardır.
türk solu adı altında aşırı kürt sağcılıgı yapan şerefsizdir.
(bkz: ufuk uras)
(bkz: sırrı süreyya önder)
dersim katliamının sorumlularını bile bile chp'ye oy veren sözde solcu
ben kürt değilim ama sol düşünce bir denyonun yanlış yere molotof atmasıyla yıkılmaz onu yapan öküz alınır bir meraya yollanır. bu öküz ve bunun gibi bir çok öküz sol gibi kutsal bir yolda yürüyebilecek kapasitede insanlar değildirler zaten bu nedenle kürt haklarını savunan kardeşlerime söylüyorum yürüyeceğiniz adamları iyi seçin yada hiç yürümeyin.
(bkz: istanbul da kreşe molotoflu saldırı/#11477253)
(bkz: pkk destekçisi hain türk)
1 mayıs gösterilerinde molotof satarak köşeyi dönecek olan adam.
kamu malına zarar veren, iett otobüsünü taşlayan, ambulansı taşlayan ve itfaiye aracını yakmaya çalışan şuursuz ile eşit ölçüde bilinçsizdir.
sol ve şiddet yan yana duramaz!
şiddet başlarsa, faşistlik başlar. nitekim bunu destekleyen sosyalist nickli faşisttir.
siyaset konuşmaya çalışan cahil uludağ sözlük yazarından hallice.
sorsan sosyalistim der, fakat en azılı faşistdir.
yok yahu yannışınız var. onları araya akp sokuyor, şakirt onlar, bilerek yapıyorlar. ülkeyi karıştırmak için. yoksa sosyalist adam hiç öyle şey yapar mı? ne zaman bir sosyalist görsem yüzünden akan nurdan etkilenip ağlıyorum. lütfen böyle suçlamalarda bulunmayın.
sosyalizmin içini boşaltanlardandır. Sonra insanlar sosyalismden korkar, sosyalistten nefret eder.
Hani kardeşlik?
artık etrafımda çok fazla "biz bunlarla yaşamaya mecbur muyuz?" çıkışlarına hız katmış beyinsiz bir eylem. bir cinnet her şeyi çözecek gibi ama olanlar yine masumlara olacak.
sosyalist oluşu bir bok ifade etmez. insanlık değil bir kere.
kişinin sahip olduğu ideolojiden değil; sahip olamadığı haysiyetten kaynaklanır.
sosyalizmden ziyade insani duyguları yok olan bir canlıdır.
o sosyalist değildir, kendi kendine böyle triplere girmiştir ortalıkta sosyalistim diye dolanıyordur yalandır efendım inanmayın..
Aklı fikri yerinde hiçbir sosyalist bunu desteklemez.
Bugün Van'da bankayı molotofladılar. içerideki insanları yakacaklardı. Bu ne ilktir ne de son olacaktır. Bu ülkede yıllardır devrimcilere saldıran,öldüren kürt milliyetçi hareketin tutulacak hiç bir yanı kalmamıştır. Yazık o milyonlarca ezilen kürt halkına ki, sözde kendilerini savunan partileri yeri geldiğinde kendi insanlarını bile öldürebiliyor.
Edit: Abdullah ÖCALAN'ın 90'lı yıllarda DEP'e oy vermeyenleri vurun talimatı vermesi.