bugün

evet efendim...

kredi çekip araba alanların çok afedersiniz erkeklik uzvunun kısa, biçimsiz ve işlevini yerine tam manasıya getirmemesi durumudur. yani eğer bir erkek kıyıda köşede birikmiş parası varsa araba alır, eğer ki yoksa bu durum yani kredi çekip otomobil almak onun mutsuzluğundan kurtulma, zamanı satın alma yolunda attığı bir adım olarak görülecektir.

evli bir erkek düşünelim ki arabası yok. işi de orta halli muhtemelen ki peşin parası yok araba alamıyor. para olsa direk alır değil mi? ee demek ki eşi mutsuz neden mutsuz çünkü bir yerden bir yere giderken sıcakta yürüyor, klima olsa fena mı olur veya hemencecik gidebilse gitmek istediği yere? demek ki bu kadın mutsuz ki erkeğine baskı yapıyor.

ve hiçbir erkekte salak değildir borca girip lüks yaşayacak kadar. karısının mutsuzluğunu bastırmak için, onu mutlu edemediği için ne yapalım amk çalışır öderiz mantığıyla araba alıyor karısını gezdirip mutlu etmek istiyor. ulan bu karıyı ne yatakta mutlu edebildik ne de başka bir şeyle. karısı mutlu olsa kocasını bu kadar sıkıştırır mıydı? asla. katlanırdı çünkü iyi s.ken adamı kimse bırakmak istemez.

bir kadın nasıl mutlu edilir? asla öyle parayla mutlu olur kadınlar falan demeyin. hiçbir kadın salt para ile mutlu olmaz. reklam dönüyor günde 15-20 kez kesin duymuşsunuzdur;

"sağlam basacan bu hayatta sağlam basacan bu hayatta" diye.

işte kadın mutlu olursa hiçbir şey istemez senden. iyi bastığını düşünebiliyor musun erken boşalmadan, kapkara cinnah dalgasını sallayarak yatak odasından içeri girdiğini? düşünemezsin tabi yok çünkü öyle bir şey.

siz hiç gördünüz mü avm de güvenlik olan bir adamın karısının mutsuz olduğunu? neden çünkü adam eve gider gitmez basışa başlıyor, sabaha kadar basış güm güm karıya abanıyor. e karı mutlu neden gezmek tozmak istesin. gezmek isteyen karıdan uzak durun zaten mutlaka sokakta erkeklere bakıp bi iç geçiriyordur ama mutlaka.

yani kimse kusura bakmasın belki gizli yaralarınızı deştim ama durum bu. maalesef. o borcu s.ke s.ke ödeyeceksiniz. bence dalgayı ameliyat ettirseniz daha evla o paraya öküz alırdınız. ondan sonra mutlu mesut yaşardınız. ama o da zor.
senegal merkez bankası baş müşaviri beyanı.haklısın usta.
Tek teselli kaynağı max15cmlik pipisi olan fakir güvenlik görevlisinin hayata dair felsefe yapması...

Aman ne güldüm.

Hele şu
Spoiler
çünkü iyi s.ken adamı kimse bırakmak istemez.
Spoiler

O zaman bu tüm abazanlar neden yalnız abi ya. Oysa on kaplan kuvvetinde bulaalar memleketi sikecek adam bunlar, neden neden bir dişi sinek bile konmuyor taşaklarına...

Bırak hacı, senin babanın emeklisinden aldığı toplu paradan çıktığı destek ile, senin üç beş bin ile nakit aldığın arabanın sıfırı bile bunların bir aylık taksidinden ucuZ.

Ama elbette insanın hayata dair mutlu olacak detaylar bulması hoş elbette. Zaten yeni evlisin, bebek falan gelince karı amı götü yayınca görürüz senin şu sürekli pompala artistliğin kaç binlik kredi olarak götüne giriyor.
Başlığı açan arkadaş hepsinin pantolonunu indirip bakmış anlaşılan.
yanlıştır.

şahsen ben direksiyonu penisimle çeviriyorum.