bugün

daha kurulali 10 yıllık kulüp olan ismini dahi duymadigimiz krasnodar'a elenen fenerbahce kimsenin izlemedigi, iplemedigi basketbol sporunda teselliyi buldugunu saniyor. lutfen durust olun milyonlarca fb taraftarinin kaci basketbol maci izler? eminim ki %90'ı hayatinda bir defa basketbol maci izlememistir. cunku amator sporlarda kazanc yok heyecan yok!
juve'nin, barca'nin, real'in, bayern'in para olmadıgını gordukten sonra iplemedigi euroleague basketbol ligidir. düşünseniz bu ligin şampiyonuna sadece 1 milyon dolar veriyorlar! ulan bu para gareth bale'nin 1aylik, ronaldo'nun 1 haftalik harcligi lan! kim ne yapsin bu ligi! ben hayatimda bir euroleague macini izlemedim! eminim ki çogu fb taraftarida izlememistir, cunku futboldaki heyecan yok ustelik de bu lig de para yok! bana masa tenisini, voleybolu, basketbolu anlatma bana futbol başarini goster 100 yillik kulübüm diyosun avrupada bunca yildir futbolda bir finalin bile yok sigma olomuc isimli takima 7-0 yenilen reziller takimisiniz! futboldaki yillardir suregelen koca basarisizliginizi basketbol gibi amator sporlarla örtemezsiniz!