bugün

- yüce kralım size mail geldi.

- hangi mail. mail büyükerman mı yoksa. ulan o ölmedi mi daha. seçimler geldi ya başımıza ekşicek kesin. yok de evladım. maniküre gitti kral de.

- öle diil efendim. kalbimdesin.com dan mail geldi. size davet varmış. kontes kıldönmesi diye bir rumuz arkadaşlık teklifinizi kabul etmiş de.

- ha öle desene evladım. tak bakiim sen web camı. ben geliyorum tacımı parlatıp.
-yüce kralım çişim geldi.
işte o adamı bulduk. (ver selvi boylum al yazmalımı ver...tamam.)

görsel

-hayırlı akşamlar, nedir göreviniz bize kısaca anlatabilir misiniz?
+evet. ben kralların, kontların misafirleri geldiğinde bunu haber veririm. mesela kont adnan vardır. 38 sene ona hizmet etmişimdir, şimdi tabi unutuldum emekli olunca.
-beni unuttular diyorsunuz. geçinebiliyor musunuz peki emekli maaşıyla?
+* yok kardeşim nerde? benim peruk vardı işte geçen onu sattım, napim aç mı kalim? kimim kimsem de yok aha komşular yardım ediyor arada valla. sağ olsunlar...
o peruğun altında kel kafasına yuva yapmış 3 5 biti dışında bişiyi olmayan genel olarak kısa boylu ezik amcadır.
- yüce kralım!ceza ve sagopa kajmer geldiler. size söyleyecek birşeyleri varmış!

- tamam evladım iyi güzel de, evvelki yıl da cartel geldiydi; yerleştiler saraya, ne kadar incik boncuk varsa ata yadigarı; aksesuar diye boyunlarına dolayıp sarayın içinde gezinmekten başka bir bok yemediler. bunlar da aynı tayfaya benziyor. hiç gerek yok enayiliğe.
- yüce kralım ben orgazm olurken işedim!
- evladım biz bu sarayda öle şeyler gördük ki; işerken orgazm olsan da şaşırmazdım ben.
hana* gidince götleri kalkar bunların. Bir diğeri için (bkz: soytarı)
- yüce kralım ben avrupa kupası maçları için avusturya' ya gidiyorum!
- yavrum hazır gitmişken o kupayı da al gel. kraliçen iyice zıvanadan çıktı. o kupadan başkası durdurmaz onu.
-yüce imparatorum...kral ferdinand ve 16.cı ilyetus geldiler.
+onlara söyle yarın daha müsait bi vakitte gelsinler.
güncel Önemli Başlıklar