bugün

ayaklarina guvenen seksi erkek hareketi. ozellikle karsi cinsi etkilemek icin skinny jeans tercih edilmelidir.
yazları ortaya çıkan takozun eylemidir. belki mantar problemi vardır he?
yakındaki bakkala,markete gidilmiyosa acilen terkedilmesi durumdur bence*.sandalet var arkadaş.ne gerek var plajda giydiğin sünger parmak arası terlikleri giyip orda burda midemizi ağzımıza getirmene.
hanzoların ben hanzoyum deme seklidir aynı zamanda.
cumaya gittim geleceğim modunun açık kalması sonucu ortaya çıkan on kusurlu hareketten biri.
çirkin bir görüntüdür. rahat mıdır? e yani.
ya yemin ediyorum ama bildiğin ağır yemin ediyorum, şöyle etrafımda olsun ne bileyim akraba olsun, eş dost olsun böyle birine rastlarsam, denk gelirse bir de bayramda felan, abartmıyorum meşe odununu sıcak suyla ıslatıp dövmeyi planlıyorum.

kadın olsun erkek olsun bu konuda bu kadar mı itici olur, bu kadar mı göz zevkini siker arkadaş.
erkeklere yakışan eylemdir. he götünüz başınız düzgün olacak tabi.
görüntü kirliliğinden başka bir şey değildir bu. kot short olsa neyse de, kot pantolon ne abi ya ?
(bkz: tomas ujfalusi)
(bkz: apaçi alert) nerede gördün bundan bir tane en yakın marangoza gidip en kallavisinden bir tahta alınıp kafasında kırılmalıdır giyen kişinin.
kot pantolonun altına düz terlik giyilmesindense tercih edilebilecek durumdur.
iğğğğrenç bi görüntüdür. hadi kotunu giydin eyvallah o parmak arası terlik nedir orda? hayır bazıları ayağına da bakmamış oluyor pis pis iğrençsiniz yani.
parmak arası terliklerin asıl amacını unutup kot pantolan altına giyen insan davranışıdır. o terlikler plajda giyilmek içindir ve tez zamanda bunun farkına varılmalıdır.
ekmek arası terlik giyenler var sözlük bunlar yine iyi.
kızlara yakışır.

(bkz: ayak fantezisi)