bugün

sıçvepis tavsiye eden bir bacımızdır. evet
Abla- Hayırlı işler Dursun abi.
Dursun- hoşgeldin ablam.
Abla- bu koronaya karşı ne alıyor millet soda falan için dediydi televizyonda hoca..
Dursun- ne sodası ablacım, al sen şu şivepsi, dünya bunu içiyor.bunu içip de ölen yok.
Abla- oh oh ver bi koli ver.

Dursun iç ses ;

Bu az satıyordu iyi iteledik.
12 yıldır yasaklı olan bir takım seks dolu cinsellik sitelerinde garip fantezileri ve fetişleri tespit edip toplumu bunlardan koruma adına çeşitli verilerle bilim ışığında istatistiki değerlendirmeler yapan bir araştırma şirketinde big tits uzmanı olarak çalışmaktayım. ablamızın sıç ve piss tamlamasını duyunca bir anda irkildim. zira sıç'ı türkçe, piss'i de ingilizce olarak düşündüm. yoksa bize golden showerlı, işemeli sıçmalı, bir şeyler mi ima ediyor dedim ama düşündüğüm gibi çıkmadı ve korona'dan artık korkmamamız gerektiğini ve ilacını sayesinde öğrendim. inşallah ablamız ilerde bol bol çocuk sahibi olur da bu güzel genlere sahip dev iq'Lu yavrularımız bilim insanları olur.
(bkz: schweppes tonik virüse iyi geliyor iddiası)

bizim büfecinin hikayesi doğruymuş o zaman.
bu millet eğitilmezdir.
bu ürün ingiliz malıdır.
ve dünyada schweppes' i en fazla tüketenlerde ingilizlerdir.

gazozuda bir harikadır. bizim ankara gazozuyla, uludağ gazozuyla fink atar.

soru şu: o zaman schweppes' in anti- coranavirüs özelliği varsa,
ingilterenin ali kemali neden salgına yakalandı?...

not: bana sosyal mecra cehaletinin resmini yapabilir misin abidin?
Dün 6 șișe Schweppes tonik aldim. Bol limonla tadi biraz icilebilir oluyor. Kuzenimin dedigine göre doktorlar koli koli aliyormus.
Bence Tekirdağ rakısı daha koruyucu.
Ama sek içeceksin mezeyi meyve ve sebze ağırlıklı tutacaksın.
Küfür etmektedir.

Tıbb-ı nebevi deve sidiği derken şiveps de ne oluyor?
şahan gökbakar'ın son projesi, sosyal medyaya salıp nabız yokladığı kurgu karakter.
Beni ikna etmiş abladır.

Bundan sonra favori içeceğim sıçvepis.
Kocası bu gazozu pazarlıyor herhalde.
Ahahahah sıçvepis.
siçvepips virali olduğundan adım gibi eminim.
Koronaya karşı korumasa bile tavsiye güzel. En azından kaliteli bir gazlı içecek.
şıpsevs demiştir o dili sürtmüştür. kedidir o kedi .
Evet doğru söylüyor ben de “sıç ve çiş” içerim hergün.