bugün

Bir gece mezarlıkta arkadaşlarla oturuyorduk...
Reserve alalım. Devam ederiz.
Yıl 2476...
Cyborg bedenlerimizle ölümsüzlüğün tadını çıkarıyoruz...
Ak parti hâlâ devlet...
Amerikanlar dünya'dan mars'a göçeli tam 20 yıl oldu...
Kısa yazacağım korkmayın ya da korkun:

Bir arkadaşım vardı çocukken onunla her sabah yürüyüşe gidiyormuşuz. Bahçeye gelmiş ve bana sesleniyor. " .... hadiii seni bekliyorum acele et"

Bende uyuyakalmışım acele ile terliklerimi giymeye çalışıyorum. Işığı bile açmamışım o telaş ile. Tam merdivenlerin başındayım bir el kolumu tuttu " kızım nereye?" Diye.
Ablamdı. Etraf zifiri karanlıktı. Lamba yazdim değil mi ? Saat sabah 5 civarıydı.

Annemler evde yoktu.tatile gitmişlerdi. Biz ablam ile evde yalnız kalıyorduk. O arkadaşım ile de neredeyse 1 senedir küstük görüşmüyorduk.

Anlayacağınız ablam koşup gelmese ben merdivenlerden düşmüştüm en iyi ihtimalle.
Ama rüyamda bildiginiz ben arkadaşımı görüyorum. Duyuyorum. Tamam geliyorum diye sesleniyorum. Bir de o halde terlik giyiyorum ayakkabı da değil. Sonra eve geri girdiğimizde camdan bakmaya başladım hâlâ arkadaşı arıyorum ve birden sela okunmaya başladı. Mahallede genc bir kadın ölmüştü.

Ablam o zaman çok korkmuştu. 3 harfli olaylarına çok inanan biri çünkü. Ben ise tam tersi idim.
hikayelere gerek yok dünya üzerinde her şey mümkün o yüzden çok takılmayın hayatınızı yaşayın.