bugün

eğer evde izliyorsa kumanda elinde kanal değiştirme modunda olan kişidir.sinemada ise en can alıcı noktalarda gözlerini kapatır.korku filmi izlemek tam bir adrenalindir.
şüphesiz genç bir kızdır.
korkmadığı halde izleyip korkmuş gibi yapan adamdan çok daha sevilesidir. bir amacı, bir mücadelesi var belli ki..
adrenali seven, korkacağını bile bile sevdiği şeyi yapan adamdır. muhtemelen film sonunda bok vardı da izledim aq diyen adamdır.
korkmadığın halde korku filmi izlemenin amacını düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. insan komedi filmi izlerken gülmez mi? ya da aşk filmi izlerken kalbi sızlamaz mı? o zaman anormal mi oluyor? bu nasıl bir sıfat tamlamasıdır yeğen. *
korkularını yenmeye çalışan insandır.
evet bende pek anlamam bunu daha önce de böyle bir kaç cümle kurmuştum. mesela korku filmlerine giden veya para verip alanlar neden korkmak için para veriyorlar. çok gerekliyse gel dürteyim arkadan korkutayım yahu. insan korkmak için para verir mi? ya da şöyle bir şey korkmaktan neden zevk alınır?

not: bu bir görüştür tabiki ben hiç mi hiç izlemem korku filmi bende böyle. yanlış düşünmekte değil bu yani bende böyle sen de doğru olabilirsin anladın mı ki?
mutluluk, korku, hüzün, öfke ayrılmaz bir bütündür bunların hepsini yaşar insanoğlu.. jilet çekene tutup sen neden jilet çekiyorsun desen sana bana göre mantıklı gelir ama o adam belki onu yaparak mutlu oluyor seviyor kimse bilemez o insandan başka, ha iyi bir örnek mi hayır tabiki ama örnek işte, insanlar her duyguyu yaşar nasıl mgülmek için ağlamak için film izlenirse korku filminide korkmak için değil o adrenali yaşamak için izlenir aynı diğer adrenalin gerektiren şeyler gibi o yüzden insanlar her duyguyu her an her istediğinde yaşayabilir bu yanlış ve abes, absürt bir durum değildir bence.
korku filmini izledikten sonra ışıkları kapatmaktan içerki odalara gitmekten hatta tuvaletini yapmaktan bile korkan insandır. bu kadar etki altına kalacağını bile bile niye izledin o filmi diye sorarlar insana.
yanında karşı cinsten biri varsa eğer, ona artislik olsun diye yapılan olaydır.